Víkendové zápasy SKS
Přehled zápasů o víkendu 8.9.2018 - 9.9.2019
A muži
RMSK Cidlina - SK Sobotka 4:1 (0:1)
B.: Chramovský Ondřej
neděle 9.9.2018 od 17:00 hodin
B muži
SK Sobotka "B" - TJ Sokol Chomutice - na penalty 2:3 (1:2)
B: Kunst Vojtěch 2x
sobota 8.9.2018 od 17:00 hodin
Žáci
SK Sobotka - FK Kopidlno 8:2 (5:0)
B.: Grunt Martin 4x, Rejzek Vojtěch 2x, Šaradín Michal, Horčička Adam
neděle 9.9.2018 od 9:30 hodin
Starší přípravka (pořadatel Kopidlno)
Tj Sokol Chomutice - SK Sobotka 7:2 (4:2)
B.: Pavlíček Marek 2x
FK Kopidlno - SK Sobotka 6:1 (3:0)
B. Pavlíček Marek
sobota 8.9.2018 od 9:00 hodin
Mladší přípravka (pořadatel Jičíněves)
FK Kopidlno - SK Sobotka 5:2 (4:2)
B.: Elebrant Adam, Pavlíček Josef
TJ Sokol Jičíněves - SK Sobotka 7:1 (4:0)
B.: Pavlíček Vladimír
neděle 9.9.2018 od 10:00 hodin
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)