Víkendové zápasy SKS
Zápasy odehrané o víkendu 18.05.2019 - 19.05.2019
A tým
SK Sobotka - FC Rychnov n. Kněžnou 0:3 (0:1)
B tým
SK Sobotka - Podhadí 5:2 (3:2)
branky: Men, Král, Čerych, Zahradník, Stoklasa
Žáci
TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou - SK Sobotka 1:9 (1:3)
st. žáci (pořadatel Jičíněves)
SK Sobotka - SK Miletín 4:3 (3:2)
branky: 2x Kunst, 2x Horák
SK Sobotka - TJ Sokol Jičíněves 7:2 (3:1ú
branky: 2x Kunst, 2x Heršálek, Havránek, Pavlíček M., Horák
SK Sobotka - FC Milíčeves 13:4 (5:1)
branky: 4x Kunst, 4x Horák, 2x Heršálek, Elebrant, Hampl, Bázler
ml. přípravka
SK Sobotka "A" - SK Sobotka "B" 1:0
branka: Elebrant
FC Milíčeves - SK Sobotka "A" 6:3
branbky: 2x Elebrant, Pavlíček J
N+S Paka "A" - SK Sobotka 6:0
SK Robousy "A" - SK Sobotka "A" 0:3
N+S Paka "B" - SK Sobotka "A" 4:0
SK Sobotka "B" - FC Milíčeves 1:9
branka: Svoboda
SK Robousy "A" - SK Sobotka "B" 6:0
SK Sobotka "A" - N+S PAka "A" 2:2
branky: 2x Pavlíček K
SK Sobotka "B" - N+S Paka "B" 0:4
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)