Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mini-turnaj starší přípravky 9. 5. 2015 - Libáň

SK Sobotka – SK Hošek Robousy 2:1 (2:0)

SK Sobotka – TJ Sokol Libáň 0:3 (0:2)

SK Sobotka – FK Kopidlno 3:1 (0:1)

·         Hodnocení:

Na další zápasy jsme odjížděli do Libáně odčinit nepodařené zápasy z domácího prostředí. To se nám také celkem podařilo. Nejlepší zápas turnaje jsme odehráli proti týmu Robous a zaslouženě vyhrály 2:1. V poločase jsme vedli 2:0, když o branky v zápase se postarali Martin Grunt a Vojta Rejzek. Oba hráči byli den před zápasem reprezentovat ve Rtyni, kde se konal turnaj výběrů OFS. V druhém poločase byla hra podobná jako v poločase prvním. Bohužel se nám nepodařilo skórovat třetí branku, která by znamenala rozhodnutí zápasu. Branku jsme mohli naopak dostat! V malém vápně zahrál Michal Šaradín rukou. Pokutový kop Tadeáš Plíšek krásným zákrokem chytil. V poslední minutě dostáváme branku na 2:1. Tímto výsledkem zápas také končí.

S domácí Libání sehráváme vyrovnané utkání, bohužel ale ne výsledkově. První branku dostáváme po neodpískaném faulu. Druhou branku si připisuje na vrub brankář Plíšek, který dostává gól z poloviny hřiště. Naše šance zůstávají nevyužity! Poločas končí výsledkem 2:0. V druhém poločase platí pravidlo nedáš - dostaneš!! Naše 100% šance nedává Borovička s Gruntem. Následně dávají domácí třetí branku a pojišťují si tak konečný výsledek 3:0.

Poslední zápas se nám fotbalově nedaří. V tomto zápase nám schází snad všechno, co k fotbalu patří! V poločase prohráváme zaslouženě 0:1!!!! V poločase si říkáme, co změnit do druhého poločasu. Do druhé půlky jdeme s cílem odmakat utkání! To se nám daří a otáčíme skóre na konečných 3:1. Branky: Grunt 2,Borovička. Pochvalu kluci zaslouží za druhý poločas, který byl řádně odmakaný !!!

Další miniturnaj starších přípravek se odehraje16.5.2015

·         Sestava: Plíšek – Šaradín, Karban, Novák, Grunt, Borovička, Horčička, Rejzek, Matyáš

Aktuální články
Víkendové zápasy SKS

Zápasy odehrané o víkendu 11.5.2019 - 12.5.2019

FK Kopidlno "B" - SK Sobotka "B" 6:2 (5:0)

Béčko padlo v Kopidlně vysoko 6:2. Jarní část soutěže se nám opravdu nedaří... Za týden 19.5.2019 doma proti Podhrádí od 14:00 hodin

TJ Lázně Bělohrad - SK Sobotka 1:0 (1:0)

Důležitý záchranářský boj v Bělohradě nezvládáme a bohužel prohráváme 1:0. Za týden 18.5.2019 doma proti Rychnovu od 17:00 hodin.

SK Dobruška - SK Sobotka 4:3 (3:1) PK

SK Sobotka - FC Slavia HK 2:4 (1:2)

SK Sobotka - Češov 0:1 PK

SK Libčany - SK Sobotka 5:1 (1:1)