Statistiky podzim 2017
Hráči A mužstva přezimují v tabulce na krásném 1.místě. B tým mužů skončil v tabulce na místě šestém. Celkové statistiky hráčů A+B týmu najdete v článku
Nejvíce minut odehrál kapitán A týmu PAVEL HALBYCH. Pavel jako správný kapitán nechyběl v žádném zápase a má plný počet odehraných minut.
Nejlepším střelcem A týmu je JAKUB TANEČEK, ten pomohl týmu 15 góly do sítí soupeřů.
Nejlepším střelcem do vlastní sítě je TOMÁŠ KLEČAL 2x :))
V B týmu má nejvíce odehraných minut kapitán LUKÁŠ HALBYCH. Bratr Pavla také nechyběl v žádném zápase s plným počtem odehraných minut.
Nejlepším střelcem Béčka je JARDA KUBIŠTA. Ten ve čtyřech zápase zaznamenal 4 branky.
"A" TÝM
# | hráči v poli | P | Z | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Bárta Víťa Vítězslav | O | 14 | 276 | 0 | 1 | 0 |
3 | Halbych Hába Pavel | O | 15 | 1350 | 0 | 2 | 0 |
15 | Juriga Dominik | O | 10 | 794 | 0 | 1 | 0 |
4 | Klečal Tomáš | O | 13 | 1051 | 4 | 4 | 0 |
16 | Král Lukáš | O | 11 | 214 | 0 | 1 | 0 |
1 | Prokorát Mára Marek | O | 12 | 197 | 0 | 0 | 0 |
6 | Šotka David | O | 14 | 1249 | 2 | 3 | 0 |
14 | Topič Miroslav | O | 11 | 841 | 0 | 1 | 0 |
5 | Dolejš Jaroslav | Z | 13 | 87 | 0 | 0 | 0 |
12 | Fišar Tomáš | Z | 15 | 1339 | 6 | 1 | 0 |
7 | Knobloch Olda | Z | 12 | 1076 | 2 | 3 | 0 |
8 | Kubišta Jaroslav | Z | 3 | 30 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kunst Vojtěch | Z | 14 | 849 | 1 | 2 | 0 |
1 | Men Matouš | Z | 6 | 135 | 0 | 0 | 0 |
10 | Pavlíček Tomš Tomáš | Z | 11 | 756 | 1 | 2 | 0 |
11 | Přikryl Zdeněk | U | 15 | 1113 | 4 | 1 | 0 |
9 | Taneček Jakub | U | 15 | 1221 | 15 | 4 | 0 |
13 | Wojcik Dan | U | 12 | 866 | 7 | 3 | 0 |
# | brankář | Z | MIN | INK | NUL | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | Chrpa Páťa Patrik | 5 | 270 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
1 | Mäsiar Antonín | 15 | 1080 | 18 | 2 | 0 | 0 | 0 |
"B" TÝM
# | hráči v poli | P | Z | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Bárta Víťa Vítězslav | O | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dušek Jiří | O | 6 | 472 | 1 | 1 | 0 |
7 | Halbych Lukáš | O | 10 | 900 | 2 | 1 | 0 |
8 | Hlavatý Jan | O | 10 | 649 | 1 | 0 | 0 |
5 | Chrpa Pavel | O | 5 | 203 | 1 | 1 | 0 |
3 | Jiří Orťák Ort | O | 9 | 630 | 0 | 0 | 0 |
6 | Klouček Matěj | O | 9 | 720 | 2 | 2 | 0 |
17 | Král Lukáš | O | 3 | 226 | 3 | 0 | 0 |
13 | Mikulecký Daniel | O | 7 | 561 | 0 | 1 | 0 |
2 | Prokorát Mára Marek | O | 6 | 482 | 0 | 2 | 0 |
15 | Stoklasa Filip | O | 8 | 655 | 2 | 1 | 0 |
10 | Brixí Voko Jakub | Z | 1 | 25 | 0 | 0 | 0 |
6 | Čerych Petr | Z | 9 | 787 | 0 | 0 | 0 |
40 | Dolejš Jaroslav | Z | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kubišta Jaroslav | Z | 4 | 208 | 4 | 1 | 0 |
14 | Kubů Karel | Z | 3 | 109 | 0 | 0 | 0 |
9 | Kunst Vojtěch | Z | 4 | 293 | 1 | 0 | 0 |
10 | Pavlíček Tomš Tomáš | Z | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 |
6 | Procházka Prochy Petr | Z | 9 | 778 | 0 | 2 | 0 |
2 | Rosůlek Rosa Jan | Z | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 |
14 | Stezka Karel | Z | 10 | 468 | 1 | 1 | 0 |
11 | Zahradník Petr | Z | 8 | 529 | 2 | 0 | 0 |
16 | Čepička Čépa Martin | U | 3 | 90 | 0 | 0 | 0 |
12 | Průša Huhla Radek | U | 9 | 148 | 2 | 0 | 0 |
11 | Přikryl Zdeněk | U | 2 | 136 | 2 | 0 | 0 |
# | brankář | Z | MIN | INK | NUL | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | Mäsiar Antonín | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Pavlíček Floutek Vladimír | 3 | 270 | 9 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)