Výsledky zápasu SKS
Sobotecké áčko zvládlo domácí zápas s Úpicí a vyhrálo 3:2 (2x Taneček, Král). Béčko zápas nehrálo. Více zápasů v článku.
A tým
SK Sobotka - SK Sparta Úpice 3:2 (2:1)
Branky: 2x Taneček, Král
B tým
Volno
Žáci
SK Sobotka - TJ Sokol Libáň 3:0 (2:0)
Branky: Plíšek, Sucharda, Novák
SK Sobotka - TJ SKP Valdice 12:0 (5:0)
Branky: 4x Klouček, 2x Rejzek, Grunt, 1x Plíšek, Sucharda, Novák, Vlastní
Starší žáci
FK Kopidlno - SK Sobotka 12:0 (6:0)
Branky:
TJ Sokol Libáň - SK Sobotka 6:1 (2:1)
Branky: Heršálek
Mladší žáci
SK Robousy - SK Sobotka 5:1
Branky: Heršálek
SK Sobotka - TJ Sokol Jičíněves 3:2
Branky: Hampl, Heršálek, Pavlíček
SK Sobotka - TJ Jiskra Hořice 3:3
Branky: Hampl, Heršálek, Sál T.
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)