Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 12.8. | SK Sobotka "A" | Slovan Broumov | 3:0 | (1:0) |
2. | so 19.8. | Bystřian Kunčice | SK Sobotka "A" | 2:3 | (2:2) |
3. | so 26.8. | SK Sobotka "A" | Dobruška | 4:1 | (1:0) |
4. | ne 3.9. | FK Černilov | SK Sobotka "A" | 2:1 | (0:0) |
5. | so 9.9. | SK Sobotka "A" | Sokol Roudnice | 2:1 | (1:1) |
6. | so 16.9. | MFK Trutnov B | SK Sobotka "A" | 2:3 | (1:2) |
7. | so 23.9. | SK Sobotka "A" | Sokol B.Třemešná | 2:1 | (1:1) |
8. | so 30.9. | Spartak Kobylice | SK Sobotka "A" | 0:1 | (0:0) |
9. | so 7.10. | SK Sobotka "A" | Kratonohy B | 3:4 | (3:3) |
10. | so 14.10. | Tatran Hostinné | SK Sobotka "A" | 2:4 | (1:1) |
11. | so 21.10. | SK Sobotka "A" | FK Náchod B | 7:1 | (3:1) |
12. | so 28.10. | SK Sparta Úpice | SK Sobotka "A" | 2:1 pk | (1:1) |
13. | so 4.11. | SK Sobotka "A" | Spartak Police nad Metují | 1:0 | (1:0) |
14. | so 11.11. | FC Nový HK | SK Sobotka "A" | 1:3 | (0:1) |
15. | so 18.11. | SK Sobotka "A" | SK Týniště n. O. | 4:3 pk | (1:1) |
17. | so 17.3. | SK Sobotka "A" | Bystřian Kunčice | 4:1 | (1:1) |
18. | ne 25.3. | Dobruška | SK Sobotka "A" | 3:2 | (1:0) |
19. | so 31.3. | SK Sobotka "A" | FK Černilov | 1:0 | (0:0) |
20. | ne 8.4. | Sokol Roudnice | SK Sobotka "A" | 5:2 | (2:2) |
21. | so 14.4. | SK Sobotka "A" | MFK Trutnov B | 3:0 | (3:0) |
22. | so 21.4. | Sokol B.Třemešná | SK Sobotka "A" | 0:6 | (0:2) |
23. | so 28.4. | SK Sobotka "A" | Spartak Kobylice | 6:1 | (3:1) |
16. | út 1.5. | Slovan Broumov | SK Sobotka "A" | 2:1 pk | (0:0) |
24. | ne 6.5. | Kratonohy B | SK Sobotka "A" | 4:2 | (2:1) |
25. | so 12.5. | SK Sobotka "A" | Tatran Hostinné | 3:1 | (1:1) |
26. | ne 20.5. | FK Náchod B | SK Sobotka "A" | 1:5 | (0:3) |
27. | so 26.5. | SK Sobotka "A" | SK Sparta Úpice | 3:2 | (2:1) |
28. | ne 3.6. | Spartak Police nad Metují | SK Sobotka "A" | 2:1 | (1:0) |
29. | so 9.6. | SK Sobotka "A" | FC Nový HK | 3:0 | (3:0) |
30. | so 16.6. | SK Týniště n. O. | SK Sobotka "A" | 0:1 | (0:3) |
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Rozpisy zápasů
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)