Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
10. | ne 15.4. | SK Hošek Robousy žáci | SK Sobotka starší žáci | 09:00 | |
10. | ne 15.4. | Košťálov - Libštát žáci | SK Sobotka starší žáci | 10:00 | |
11. | ne 22.4. | TJ SKP Valdice žáci | SK Sobotka starší žáci | 10:00 | |
11. | ne 22.4. | Kopidlno žáci | SK Sobotka starší žáci | 10:30 | |
12. | ne 29.4. | SK Sobotka starší žáci | FK Přepeře žáci | 09:00 | |
12. | ne 29.4. | SK Sobotka starší žáci | TJ Sokol Chomutice žáci | 11:00 | |
13. | út 1.5. | SK Sobotka starší žáci | TJ Sokol Libáň žáci | 10:00 | |
14. | ne 6.5. | Železnice žáci | SK Sobotka starší žáci | 09:00 | |
14. | ne 6.5. | FC VTJ Milíčeves žáci | SK Sobotka starší žáci | 10:00 | |
15. | ne 13.5. | Nová Ves A | SK Sobotka starší žáci | 09:00 | |
15. | ne 13.5. | Nová Ves B | SK Sobotka starší žáci | 10:00 | |
16. | ne 20.5. | SK Sobotka starší žáci | SK Hošek Robousy žáci | 09:00 | |
16. | ne 20.5. | SK Sobotka starší žáci | Košťálov - Libštát žáci | 11:00 | |
17. | ne 27.5. | SK Sobotka starší žáci | TJ Sokol Libáň žáci | 09:30 | |
17. | ne 27.5. | SK Sobotka starší žáci | TJ SKP Valdice žáci | 10:30 | |
18. | ne 3.6. | Kopidlno žáci | SK Sobotka starší žáci | 10:00 |
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Rozpisy zápasů
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)