Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Mladší přípravka B: Soutěž mladší přípravky B
 
kolo datum domácí hosté    
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Hošek Robousy ml. přípravka SK Sobotka ml.přípravka B 7:0
pořadatel: Robousy ne 21.4. N+S Paka ml. přípravka "A" SK Sobotka ml.přípravka B 8:0
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:9
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka B N+S Paka ml. přípravka "B" 0:7
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 1:7
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 0:8
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 0:11
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B Javorka/Miletín ml. přípravka A 1:8
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 0:9
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:10
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 0:13
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 0:11
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B Javorka/Miletín ml. přípravka A 0:15
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 0:13
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 2:5
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 2:8
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 2:5 (2:5)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 3:7 (3:7)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 2:9 (2:9)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:1 (0:1)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B N+S Paka ml. přípravka "A" 0:6 (0:6)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B FC Milíčeves ml. přípravka 1:9 (1:9)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 0:6 (0:6)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B N+S Paka ml. přípravka "B" 0:4 (0:4)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 0:4 (0:4)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 0:2 (0:2)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 1:6 (1:6)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B FC Milíčeves ml. přípravka 0:6 (0:6)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 2:5 (2:5)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:6 (0:6)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B FC Milíčeves ml. přípravka 0:7 (0:0)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B Javorka/Miletín ml. přípravka A 0:8 (0:8)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 1:8 (1:8)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 2:1 (2:1)
Aktuální články
SK Solnice - SK Sobotka 0:1 (0:0) PK

Ze Solnice za dva body. Po dobře zvládnuté taktické hře domácích vezeme z daleké Solnice dva body po bezbrankové remíze v základní hrací...

 
SK Sobotka - TJ Slovan Broumov 4:1 (2:0)

Po nezdaru v poháru porážíme na domácím hřišti tým Broumova 4:1 (2:0) o branky se postarala čtveřice hráčů SKS (Taneček, Klečal,...

 
Češov - SK Sobotka 0:4 (0:2)

Své druhé utkání béčko zvládlo a vyhrálo na hřišti Češova 4:0 branky: 2x Men, Zahradník, Čerych. Další utkání sehraje béčko na...

 
MFK Nové Město nad Metují - SK Sobotka 1:4 (0:2)
 
SK Sobotka - SKP Valdice 1:3 (1:2)
 
SK Sobotka - SK Česká Skalice 1:0 (0:0) PK
 
MFK Trutnov "B" - SK Sobotka 2:1 (1:0) PK
 
SK Sobotka - SK Bystřian Kunčice 7:2 (2:1)
 
Rozhovor s trenérem L. Štroblem
 
!!! PŘÍCHODY - ODCHODY !!!
 
Rozpisy zápasů
 
Muži "A":
 
Soutěž mužů A
 
 
Muži "B":
 
Soutěž mužů B
 
 
Starší žáci:
 
Soutěž starších žáků
 
 
Mladší přípravka A:
 
Soutěž mladší přípravky A
 
 
Mladší přípravka B:
 
Soutěž mladší přípravky B
 
 
Utkání
Muži "A" | Neděle 15.09.2019, 17:00
SK Solnice - SK Sobotka "A"
0:1 pk (0:0)
 
Muži "A" | Sobota 21.09.2019, 16:30
SK Sobotka "A" - TJ Lázně Bělohrad
 
Muži "B" | Neděle 15.09.2019, 17:00
Miletín B - SK Sobotka "B"
2:0 (1:0)
 
Muži "B" | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Sobotka "B" - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s. B
 
Dorost | Sobota 03.09.2016, 14:00
SK Sobotka dorost - Jilemnice/Roztoky
0:3 (0:0)
 
Starší žáci | Sobota 14.09.2019, 10:30
Libuň st. žáci - SK Sobotka starší žáci
1:4 (1:4)
 
Starší žáci | Sobota 28.09.2019, 09:30
SK Sobotka starší žáci - Kopidlno st. žáci
 
 
SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS