Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Mladší přípravka B: Soutěž mladší přípravky B
 
kolo datum domácí hosté    
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Hošek Robousy ml. přípravka SK Sobotka ml.přípravka B 7:0
pořadatel: Robousy ne 21.4. N+S Paka ml. přípravka "A" SK Sobotka ml.přípravka B 8:0
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:9
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka B N+S Paka ml. přípravka "B" 0:7
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 1:7
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 0:8
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 0:11
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B Javorka/Miletín ml. přípravka 1:8
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 0:9
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:10
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 0:13
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 0:11
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B Javorka/Miletín ml. přípravka 0:15
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 0:13
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 2:5
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 2:8
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 2:5 (2:5)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 3:7 (3:7)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 2:9 (2:9)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:1 (0:1)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B N+S Paka ml. přípravka "A" 0:6 (0:6)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B FC Milíčeves ml. přípravka 1:9 (1:9)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 0:6 (0:6)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka B N+S Paka ml. přípravka "B" 0:4 (0:4)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 0:4 (0:4)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 0:2 (0:2)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 1:6 (1:6)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B FC Milíčeves ml. přípravka 0:6 (0:6)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka B SK Hošek Robousy ml. přípravka 2:5 (2:5)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B SK Sobotka ml. přípravka "A" 0:6 (0:6)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B FC Milíčeves ml. přípravka 0:7 (0:0)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B Javorka/Miletín ml. přípravka 0:8 (0:8)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 1:8 (1:8)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka B TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 2:1 (2:1)
Aktuální články
Statistiky SKS

Hodnocení sezony 2018/2019A Muži - 14. místoB Muži - 2. místoŽáci - 5. místoStarší přípravky - není vedena tabulkaMladší přípravka...

 
SK Sobotka - TJ Červený Kostelec 3:2 (1:0)

V posledním zápase sezony porážíme Červený Kostelec 3:2 (2x Taneček, Juriga). Jelikož nikdo nechtěl postoupit do divize C, tak konečné...

 
TJ Sokol Chomutice - SK Sobotka "B" 3:1 (2:1)

V posledním zápase prohrálo naše "B" mužstvo na hřišti prvních Chomutic 3:1. Jedinou branku za SKS dal Stoklasa. Béčko skončilo na druhém...

 
SK Jiskra Hořice - SK Sobotka 6:2 (4:0)
 
SK Sobotka "B" - TJ Sokol Libuň 4:3 (1:2) PK
 
SK Sobotka - FK Chlumec 0:2 (0:1)
 
FK Jaroměř - SK Sobotka 3:6 (2:3)
 
Víkendové zápasy SKS
 
SK Sobotka "B" - Podhradí 5:2 (3:2)
 
SK Sobotka - FC Rychnov 0:3 (0:1)
 
Rozpisy zápasů
 
Muži "A":
 
Soutěž mužů A
 
 
Muži "B":
 
Soutěž mužů B
 
 
Žáci:
 
Soutěž žáků
 
 
Starší přípravka:
 
Soutěž starší přípravky
 
 
Mladší přípravka A:
 
Soutěž mladší přípravky A
 
 
Mladší přípravka B:
 
Soutěž mladší přípravky B
 
 
Utkání
Muži "A" | Sobota 15.06.2019, 17:00
SK Sobotka "A" - TJ Červený Kostelec
3:2 (1:0)
 
Muži "B" | Sobota 08.06.2019, 17:00
TJ Sokol Chomutice - SK Sobotka "B"
3:1 (2:1)
 
Dorost | Sobota 03.09.2016, 14:00
SK Sobotka dorost - Jilemnice/Roztoky
0:3 (0:0)
 
Žáci | Neděle 09.06.2019, 09:30
SK Sobotka žáci - TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou
9:3 (5:2)
 
Starší přípravka | Sobota 18.05.2019, 11:00
SK Sobotka st.přípravka - FC Milíčeves st. přípravka
13:4 (5:1)
 
Mladší přípravka A | Neděle 02.06.2019, 11:00
SK Sobotka ml.přípravka A - TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A"
1:8 ()
 
Mladší přípravka B | Neděle 02.06.2019, 11:00
SK Sobotka ml.přípravka B - TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B"
2:1 (2:1)
 
 
SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS