Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Starší přípravka: Soutěž starší přípravky
 
kolo datum domácí hosté    
pořadatel Kopidlno so 8.9. TJ Sokol Chomutice st.přípravka SK Sobotka st.přípravka 7:2 (4:2)
pořadatel Kopidlno so 8.9. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Lužany st. přípravka 0:0 (0:0)
pořadatel Kopidlno so 8.9. FK Kopidlno st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 6:1 (3:0)
pořadatel Sobotka so 15.9. SK Sobotka st.přípravka FC Milíčeves st. přípravka 0:5 (0:2)
pořadatel Sobotka so 15.9. SK Sobotka st.přípravka Sokol Libáň st.přípravka 1:2 (0:2)
pořadatel Sobotka so 15.9. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Jičíněves st. přípravka 5:3 (2:1)
pořadatel Milíčeves so 22.9. FC Milíčeves st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 5:0 (5:0)
pořadatel Milíčeves so 22.9. TJ Sokol Lužany st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 1:3 (1:0)
pořadatel Kopidlno so 29.9. FK Kopidlno st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 6:1 (3:0)
pořadatel Kopidlno so 29.9. SK Hošek Robousy st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 5:1 (2:1)
pořadatel Jičíněves so 6.10. Miletín st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 3:1 (3:1)
pořadatel Jičíněves so 6.10. TJ Sokol Jičíněves st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 1:4 (0:1)
pořadatel Jičíněves so 6.10. SK Hošek Robousy st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 9:1 (5:0)
pořadatel Lužany so 13.10. TJ Sokol Jičíněves st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 3:1 (2:0)
pořadatel Lužany so 13.10. TJ Sokol Lužany st. přípravka SK Sobotka st.přípravka 2:1 (1:1)
pořadatel Lužany so 13.10. Železnice st.přípravka SK Sobotka st.přípravka 2:4 (0:1)
pořadatel Sobotka so 20.10. SK Sobotka st.přípravka Železnice st.přípravka 0:3 (0:1)
pořadatel Sobotka so 20.10. SK Sobotka st.přípravka Miletín st. přípravka 4:5 (2:2)
pořadatel Sobotka so 20.10. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Libuň st. přípravka 1:4 (1:2)
pořadatel: Lužany so 20.4. SK Sobotka st.přípravka Miletín st. přípravka 6:3 (3:1)
pořadatel: Lužany so 20.4. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Lužany st. přípravka 3:7 (1:3)
pořadatel: Jičíněves so 27.4. SK Sobotka st.přípravka Sokol Libáň st.přípravka 2:4 (2:4)
pořadatel: Jičíněves so 27.4. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Chomutice st.přípravka 10:00
pořadatel: Jičíněves so 27.4. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Jičíněves st. přípravka 4:5 (0:0)
pořadatel: Miletín so 4.5. SK Sobotka st.přípravka FK Kopidlno st. přípravka 1:7 (0:0)
Pořadatel: Miletín so 4.5. SK Sobotka st.přípravka Sokol Libáň st.přípravka 0:4 (0:2)
Pořadatel: Miletín so 4.5. SK Sobotka st.přípravka Miletín st. přípravka 7:3 (2:0)
pořadatel: Robousy so 11.5. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Lužany st. přípravka 2:6 (0:2)
pořadatel:Robousy so 11.5. SK Sobotka st.přípravka SK Hošek Robousy st. přípravka 0:8 (0:3)
pořadatel: Robousy so 11.5. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Chomutice st.přípravka 0:7 (0:3)
pořadatel: Jilíčeves so 18.5. SK Sobotka st.přípravka Miletín st. přípravka 4:3 (3:2)
pořadatel: Jilíčeves so 18.5. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Jičíněves st. přípravka 7:2 (3:1)
pořadatel: Jilíčeves so 18.5. SK Sobotka st.přípravka FC Milíčeves st. přípravka 13:4 (5:1)
pořadatel: Milíčeves so 25.5. SK Sobotka st.přípravka Sokol Libáň st.přípravka 10:00
pořadatel: Milíčeves so 25.5. SK Sobotka st.přípravka FC Milíčeves st. přípravka 11:00
pořadatel: Libuň so 1.6. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Jičíněves st. přípravka 09:00
pořadatel: Libuň so 1.6. SK Sobotka st.přípravka Železnice st.přípravka 10:00
pořadatel: Libuň so 1.6. SK Sobotka st.přípravka TJ Sokol Libuň st. přípravka 11:00
Aktuální články
Víkendové zápasy SKS

Zápasy odehrané o víkendu 18.05.2019 - 19.05.2019

 
SK Sobotka "B" - Podhradí 5:2 (3:2)

"B" tým konečně zabral a na domácím hřišti vyhrál 5:2 (3:2) branky: Men, Král, Čerych, zahradník, Stoklasa

 
SK Sobotka - FC Rychnov 0:3 (0:1)

V důležitém zápase opět bez bodu. Na soupeře bohužel nestačíme a prohráváme na domácím hřišti 0:3. Za týden 26.5.2019 v neděli do...

 
Víkendové zápasy SKS
 
FK Kopidlno "B" - SK Sobotka "B" 6:2 (5:0)
 
TJ Lázně Bělohrad - SK Sobotka 1:0 (1:0)
 
Víkendové zápasy SKS
 
SK Dobruška - SK Sobotka 4:3 (3:1) PK
 
SK Sobotka - FC Slavia HK 2:4 (1:2)
 
Víkendové zápasy SKS
 
Rozpisy zápasů
 
Muži "A":
 
Soutěž mužů A
 
 
Muži "B":
 
Soutěž mužů B
 
 
Žáci:
 
Soutěž žáků
 
 
Starší přípravka:
 
Soutěž starší přípravky
 
 
Mladší přípravka 'A':
 
Soutěž mladší přípravky 'A'
 
 
Mladší přípravka "B":
 
Soutěž mladší přípravky 'B'
 
 
Utkání
Muži "A" | Sobota 18.05.2019, 17:00
SK Sobotka "A" - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
0:3 (0:1)
 
Muži "A" | Neděle 26.05.2019, 17:00
FK Jaroměř - SK Sobotka "A"
 
Muži "B" | Neděle 12.05.2019, 17:00
FK Kopidlno B - SK Sobotka "B"
6:2 (5:0)
 
Muži "B" | Neděle 26.05.2019, 16:00
Fotbalový klub FC AMA Žeretice - SK Sobotka "B"
 
Dorost | Sobota 03.09.2016, 14:00
SK Sobotka dorost - Jilemnice/Roztoky
0:3 (0:0)
 
Žáci | Neděle 19.05.2019, 10:00
TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou - SK Sobotka žáci
1:9 (1:3)
 
Starší přípravka | Sobota 18.05.2019, 11:00
SK Sobotka st.přípravka - FC Milíčeves st. přípravka
13:4 (5:1)
 
 
SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS