Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Mladší přípravka A: Soutěž mladší přípravky A
 
kolo datum domácí hosté    
pořadatel Jičíněves ne 9.9. FK Kopidlno ml. přípravka SK Sobotka ml.přípravka A 5:2 (4:2)
pořadatel Jičíněves ne 9.9. TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" SK Sobotka ml.přípravka A 7:1 (4:0)
pořadatel Sobotka ne 16.9. SK Sobotka ml.přípravka A FC Milíčeves ml. přípravka 1:8 (1:4)
pořadatel Sobotka ne 16.9. SK Sobotka ml.přípravka A Javorka/Miletín ml. přípravka 2:8 (1:6)
pořadatel Sobotka ne 23.9. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 2:9 (1:2)
pořadatel Sobotka ne 23.9. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Sokol Železnice ml. přípravka 12:3 (4:2)
pořadatel Sobotka ne 23.9. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 6:4 (4:3)
pořadatel N+S Paka ne 30.9. SK Hošek Robousy ml. přípravka SK Sobotka ml.přípravka A 10:5 (7:1)
pořadatel N+S Paka ne 30.9. N+S Paka ml. přípravka "A" SK Sobotka ml.přípravka A 5:3 (3:1)
pořadatel Jičíněves ne 7.10. TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" SK Sobotka ml.přípravka A 6:2 (3:1)
pořadatel Jičíněves ne 7.10. TJ Sokol Železnice ml. přípravka SK Sobotka ml.přípravka A 1:4 (0:0)
pořadatel Jičíněves ne 7.10. TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" SK Sobotka ml.přípravka A 4:3 (1:2)
pořadatel Kopidlno ne 14.10. TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" SK Sobotka ml.přípravka A 9:2 (4:2)
pořadatel Kopidlno ne 14.10. FK Kopidlno ml. přípravka SK Sobotka ml.přípravka A 9:0 (5:0)
pořadatel Sobotka ne 21.10. SK Sobotka ml.přípravka A SK Hošek Robousy ml. přípravka 1:17 (0:6)
pořadatel Sobotka ne 21.10. SK Sobotka ml.přípravka A N+S Paka ml. přípravka "A" 2:12 (0:8)
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka A N+S Paka ml. přípravka "A" 0:0 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka A SK Sobotka ml. přípravka "B" 9:0 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka A N+S Paka ml. přípravka "B" 2:2 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 21.4. SK Sobotka ml.přípravka A SK Hošek Robousy ml. přípravka 5:1 (0:0)
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka A SK Sobotka ml. přípravka "B" 7:1
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka A SK Hošek Robousy ml. přípravka 7:0 (0:0)
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka A Javorka/Miletín ml. přípravka 2:1 (0:0)
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 2:3 (0:0)
pořadatel: Miletín ne 28.4. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 4:1 (0:0)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka A SK Sobotka ml. přípravka "B" 10:0
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka A SK Hošek Robousy ml. přípravka 2:3
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka A Javorka/Miletín ml. přípravka 2:3 (0:0)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 0:1 (0:0)
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 5.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 4:4 (0:0)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 4:6 (0:0)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 3:2 (0:0)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka A SK Sobotka ml. přípravka "B" 5:2 (0:0)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 0:5 (0:0)
pořadatel: Jičíněves ne 12.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 0:1 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka A SK Sobotka ml. přípravka "B" 1:0 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka A FC Milíčeves ml. přípravka 3:6 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka A SK Hošek Robousy ml. přípravka 3:0 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka A N+S Paka ml. přípravka "B" 0:4 (0:0)
pořadatel: Robousy ne 19.5. SK Sobotka ml.přípravka A N+S Paka ml. přípravka "A" 2:2 (0:0)
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka A FC Milíčeves ml. přípravka 1:11
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka A SK Sobotka ml. přípravka "B" 6:1
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "B" 7:1
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Sokol Jičíněves ml. přípravka "A" 2:1
pořadatel: Milíčeves ne 26.5. SK Sobotka ml.přípravka A SK Hošek Robousy st. přípravka 1:5
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka A SK Sobotka ml. přípravka "B" 6:0
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B" 2:2
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka A FC Milíčeves ml. přípravka 1:3
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka A Javorka/Miletín ml. přípravka 3:6
pořadatel: Lázně Bělohrad ne 2.6. SK Sobotka ml.přípravka A TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A" 1:8
Aktuální články
Statistiky SKS

Hodnocení sezony 2018/2019A Muži - 14. místoB Muži - 2. místoŽáci - 5. místoStarší přípravky - není vedena tabulkaMladší přípravka...

 
SK Sobotka - TJ Červený Kostelec 3:2 (1:0)

V posledním zápase sezony porážíme Červený Kostelec 3:2 (2x Taneček, Juriga). Jelikož nikdo nechtěl postoupit do divize C, tak konečné...

 
TJ Sokol Chomutice - SK Sobotka "B" 3:1 (2:1)

V posledním zápase prohrálo naše "B" mužstvo na hřišti prvních Chomutic 3:1. Jedinou branku za SKS dal Stoklasa. Béčko skončilo na druhém...

 
SK Jiskra Hořice - SK Sobotka 6:2 (4:0)
 
SK Sobotka "B" - TJ Sokol Libuň 4:3 (1:2) PK
 
SK Sobotka - FK Chlumec 0:2 (0:1)
 
FK Jaroměř - SK Sobotka 3:6 (2:3)
 
Víkendové zápasy SKS
 
SK Sobotka "B" - Podhradí 5:2 (3:2)
 
SK Sobotka - FC Rychnov 0:3 (0:1)
 
Rozpisy zápasů
 
Muži "A":
 
Soutěž mužů A
 
 
Muži "B":
 
Soutěž mužů B
 
 
Žáci:
 
Soutěž žáků
 
 
Starší přípravka:
 
Soutěž starší přípravky
 
 
Mladší přípravka A:
 
Soutěž mladší přípravky A
 
 
Mladší přípravka B:
 
Soutěž mladší přípravky B
 
 
Utkání
Muži "A" | Sobota 15.06.2019, 17:00
SK Sobotka "A" - TJ Červený Kostelec
3:2 (1:0)
 
Muži "B" | Sobota 08.06.2019, 17:00
TJ Sokol Chomutice - SK Sobotka "B"
3:1 (2:1)
 
Dorost | Sobota 03.09.2016, 14:00
SK Sobotka dorost - Jilemnice/Roztoky
0:3 (0:0)
 
Žáci | Neděle 09.06.2019, 09:30
SK Sobotka žáci - TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou
9:3 (5:2)
 
Starší přípravka | Sobota 18.05.2019, 11:00
SK Sobotka st.přípravka - FC Milíčeves st. přípravka
13:4 (5:1)
 
Mladší přípravka A | Neděle 02.06.2019, 11:00
SK Sobotka ml.přípravka A - TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "A"
1:8 ()
 
Mladší přípravka B | Neděle 02.06.2019, 11:00
SK Sobotka ml.přípravka B - TJ Jiskra Hořice ml. přípravka "B"
2:1 (2:1)
 
 
SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS