Rozhodčí: Dujsík Martin - Trejbal Adam, Vojtěch Lukáš.

MFK Trutnov B: Žák – Šimůnek, Matějka, Handlíř, Přívratský – Kuhn (75. Herout), Groer, Ficner, Kučera – Vošanovič (43. Štěpánek), Landa

SK Sobotka "A": Mäsiar – Klečal, Halbych, Bárta, Šotka, Pavlíček (11. Prokorát (89. Klouček)), Knobloch, Fišar, Kunst, Taneček, Přikryl (88. Zahradník)

Ohlasy

Realizační tým MFK Trutnov
Ani dnes se nám vstup do utkání příliš nepovedl. Po obdržené brance jsme se ale dostali do tempa a byli to hosté,kdo tahal za kratší konec. Tlak a aktivitu se nám sice podařilo přetavit ve vyrovnávací gól,ale nerozhodný stav nevydržel ani do přestávky, když se opět trefil hostující Fišar. I ve druhé půli jsme byli aktivnějším týmem a znovu jsme srovnali krok. Ovšem vinou nezkušenosti a zbrklosti ve finální fázi jsme už na rozdíl od hostů žádnou branku nepřidali, a tak jsme opět vyšli na prázdno

L. Štrobl - trenér (SK Sobotka)
K utkání do Trutnova jsem odjížděl s těžkou hlavou. Absence několika hráčů a lepení sestavy + náš hendikep umělá tráva. Navíc se již v 10. min zranil zkušený Pavlíček. Kluci však zabojovali a střelecky se blýskl 3 pěknými brankami T.Fišar. Všem hráčům pochvala za odvedený výkon. Velmi dobře odřídilo utkání trio rozhodčích

FK Jaroměř - SK Sobotka 0:3 (0:2)

V posledním zápase podzimu vezeme z Jaroměře 3 body za výhru 3:0. O branky se v tomto zápase postaral Sochor, Miler a Tomáš...

SK Sobotka - Velké Poříčí 2:0 (1:0)

V posledním domácím zápase vyhráváme nad týmem V. Poříčí 2:0. 2x v zápase se prosadil Marek Kocourek! Poslední zápas před zimní...

Lokomotiva HK - SK Sobotka 3:0 (2:0)

Boj o první místo nezvládáme a na Loko HK prohráváme 3:0. V dalším zápase hrajeme na domácí půdě proti Velkému Poříčí.

SK Sobotka - TJ Sokol Roudnice 2:0 (1:0)

FK Náchod "B" - SK Sobotka 1:0 (0:0)

SK Sobotka - TJ Sokol Nepolisy 1:0 (0:0) PK

SK Sobotka - SK Týniště nad Orlicí 3:2 (2:1) PK

Vladik a Pepik Pavlíčkovi v mistrovské Slávii Praha!

Třebechovice pod Orebem - SK Sobotka 0:1 (0:0) PK

SK Sobotka - TJ Lázně Bělohrad 3:1 (1:1)