FK Náchod ¨B¨ - SK Sobotka 1:5 (0:3)
Vysoká výhra na hřišti Náchoda, které bylo posilněno o borce A týmu hrající KP. 3x se v utkání prosadil střelec Kuba Taneček, po jedné brance Dan Wojcik a Tomáš Fišar.
FK Náchod B - SK Sobotka "A"
1:5
Branky: Malý - 3x Taneček, Fišar, Wojcik
Žluté karty: Bareš, Plšek, Vejvoda - Klečal
Červené karty: 0
Rozhodčí: Mlynář - Doubic, Havlík
FK Náchod B: Weisser, Rorbach, Schärfer (Pípek), Goll, Chládek, Bareš, Čejchan (Prokeš), Plšek, Malý, Král, Vejprava
SK Sobotka "A": Mäsiar - Pavlíček (64. Kunst), Klečal, Halbych, Juriga - Kubišta (50. Fišar), Knobloch (76. Men), Šotka, Král - Wojcik (72. Přikryl), Taneček
FK Náchod
SK Sobotka
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
12 | Fišar Tomáš | Z | 40 | 1 | 0 | 0 |
3 | Halbych Pavel | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
15 | Juriga Dominik | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
4 | Klečal Tomáš | O | 90 | 0 | 1 | 0 |
7 | Knobloch Olda | Z | 76 | 0 | 0 | 0 |
16 | Král Lukáš | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kubišta Jaroslav | Z | 50 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kunst Vojtěch | Z | 26 | 0 | 0 | 0 |
22 | Men Matouš | Z | 14 | 0 | 0 | 0 |
10 | Pavlíček Tomáš | Z | 64 | 0 | 0 | 0 |
11 | Přikryl Zdeněk | U | 18 | 0 | 0 | 0 |
6 | Šotka David | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
9 | Taneček Jakub | U | 90 | 3 | 0 | 0 |
13 | Wojcik Dan | U | 72 | 1 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mäsiar Antonín | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)