SK Sobotka - SK Sparta Úpice 3:2 (2:1)
Vydřené body s Úpicí... Branky: 2x Taneček, Král.. V zápase se nám nedařilo kombinačně, proto se dají 3 body považovat za vydřené. V poslední minutě ještě dobře zasahuje Chrpa v brance.
SK Sobotka "A" - SK Sparta Úpice
3:2
Branky: 2x Taneček, Král - 2x Jaroš
Žluté karty: Taneček, Klečal - Hanzlík, Marel
Červené karty: 0
Rozhodčí: Říha - Junek, Ležík
SK Sobotka "A": Chrpa - Šotka (57. Pavlíček, 77, Kubišta) , Klečal, Halbych, Juriga - Král (64. Men), Knobloch, Fišar, Kunst (83. Bárta) - Wojcik (67. Přikryl), Taneček
SK Sparta Úpice: Seidel, Fireš, Biederman, Hanzlík, Romančák, Jaroš, Doubic, Kulhánek, Kábele, Čáp, Marel
SK Sobotka
SK Sparta Úpice
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Bárta Vítězslav | O | 7 | 0 | 0 | 0 |
12 | Fišar Tomáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
3 | Halbych Pavel | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
15 | Juriga Dominik | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
4 | Klečal Tomáš | O | 90 | 0 | 1 | 0 |
7 | Knobloch Olda | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
16 | Král Lukáš | O | 64 | 1 | 0 | 0 |
8 | Kubišta Jaroslav | Z | 13 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kunst Vojtěch | Z | 83 | 0 | 0 | 0 |
22 | Men Matouš | Z | 26 | 0 | 0 | 0 |
10 | Pavlíček Tomáš | Z | 20 | 0 | 0 | 0 |
11 | Přikryl Zdeněk | U | 23 | 0 | 0 | 0 |
6 | Šotka David | O | 57 | 0 | 0 | 0 |
9 | Taneček Jakub | U | 90 | 2 | 1 | 0 |
13 | Wojcik Dan | U | 67 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
27 | Chrpa Patrik | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)