2014/2015, Soutěž starších žáků
1. kolo – Miletín 8.4.2015
9:30 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Jičíněves
10:15 hodin SK Sobotka – SK Miletín
11:00 hodin SK Sobotka – FK Kopidlno
--------------------------------------------------------------
2. kolo – Železnice 25.4.2015
9:30 hodin SK Sobotka – SK Hošek Robousy
10:15 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Železnice
11:00 hodin SK Sobotka – SK Miletín
--------------------------------------------------------------
3. kolo – Sobotka 2.5.2015
9:00 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Libáň
11:00 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Jičíněves
--------------------------------------------------------------
4. kolo – Libáň 9.5.2015
9:30 hodin SK Sobotka – SK Hošek Robousy
10:15 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Libáň
11:00 hodin SK Sobotka – FK Kopidlno
--------------------------------------------------------------
5. kolo – Robousy 16.5.2015
9:30 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Chomutice
10:15 hodin SK Sobotka – SK Hošek Robousy
11:00 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Jičíněves
--------------------------------------------------------------
6. kolo – Chomutice 23.5.2015
9:30 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Železnice
10:15 hodin SK Sobotka – FK Kopidlno
11:00 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Chomutice
--------------------------------------------------------------
7. kolo – Sobotka 30.5.2015
9:30 hodin SK Sobotka – SK Miletín
10:15 hodin SK Sobotka – FK Kopidlno
11:00 hodin SK Sobotka – SK Hošek Robousy
--------------------------------------------------------------
8. kolo – Jičíněves 6.6.2015
9:30 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Jičíněves
10:15 hodin SK Sobotka – SK Miletín
11:00 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Železnice
--------------------------------------------------------------
9. kolo – Miletín 13.6.2015
9:30 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Chomutice
10:15 hodin SK Sobotka – SK Miletín
11:00 hodin SK Sobotka – TJ Sokol Libáň
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)