Muži "A" 2017/2018, Soutěž mužů A
Pořadí | Tým | Zápasy | V | P | VP | PP | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Sobotka | 30 | 21 | 6 | 1 | 2 | 86:42 | 67 | |
2 | TJ Slovan Broumov | 30 | 19 | 6 | 3 | 2 | 81:43 | 65 | |
3 | SK Dobruška | 30 | 20 | 9 | 1 | 0 | 101:42 | 62 | |
4 | FK Kratonohy B | 30 | 19 | 7 | 1 | 3 | 105:53 | 62 | |
5 | SK Roudnice | 30 | 17 | 9 | 4 | 0 | 89:42 | 59 | |
6 | FK Černilov | 30 | 19 | 10 | 1 | 0 | 73:38 | 59 | |
7 | SK Sparta Úpice | 30 | 11 | 11 | 5 | 3 | 70:67 | 46 | |
8 | Spartak Police nad Metují | 30 | 13 | 15 | 1 | 1 | 71:92 | 42 | |
9 | SK Týniště nad Orlicí | 30 | 10 | 12 | 3 | 5 | 68:65 | 41 | |
10 | SK Bystřian Kunčice | 30 | 11 | 15 | 2 | 2 | 56:73 | 39 | |
11 | FC Spartak Kobylice | 30 | 11 | 14 | 1 | 4 | 52:70 | 39 | |
12 | FK Náchod B | 30 | 11 | 15 | 2 | 2 | 59:80 | 39 | |
13 | MFK Trutnov B | 30 | 12 | 17 | 1 | 0 | 55:75 | 38 | |
14 | FC Nový Hradec Králové | 30 | 9 | 19 | 0 | 2 | 61:92 | 29 | |
15 | TJ Tatran Hostinné | 30 | 6 | 21 | 2 | 1 | 43:114 | 23 | |
16 | TJ Sokol Bílá Třemešná | 30 | 2 | 25 | 1 | 2 | 35:117 | 10 |
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Tabulky
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)