FK Kopidlno "B"- SK Sobotka "B" 7:6 (4:0) PK
Divoký zápas se odehrál v Kopidlně!! Sobotecké béčko tam v poločase prohrávalo již 4:0. Výsledek se ale podařilo otočit na 4:6. Bohužel ani tento výsledek nebyl konečný. Konečný výsledek utkání skončil 6:6. Na penalty se radovalo mužstvo domácích.
FK Kopidlno B - SK Sobotka "B"
7:6 pk
Branky: 2x Zarycký, Košek, Vodička, Šoltys, Nýč - 3x Zahradník, Stezka, Král, průša
Žluté karty: Košek - Borovička, Halbych
Červené karty: 0
Rozhodčí: Krieger - Novotný
FK Kopidlno B: Masák, Vycpálek, Vodička, Berounsky, Šoltys, Košek, Komárek, Ulrych, Zarycký, Hloušek, Kutil
SK Sobotka "B": Dušek - Borovička, Prokorát, král, Halbych - Klouček, Přikryl, Zahradník, Čerych - Procházka, Bárta
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Bárta Vítězslav | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
19 | Borovička Jan | O | 90 | 0 | 1 | 0 |
6 | Čerych Petr | Z | 55 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dušek Jiří | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
7 | Halbych Lukáš | O | 70 | 0 | 0 | 0 |
6 | Klouček Matěj | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
17 | Král Lukáš | O | 90 | 1 | 1 | 0 |
8 | Kubišta Jaroslav | Z | 70 | 0 | 0 | 0 |
3 | Ort Orťák Jiří | O | 27 | 0 | 0 | 0 |
6 | Procházka Prochy Petr | Z | 63 | 0 | 0 | 0 |
2 | Prokorát Marek | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
12 | Průša Radek | U | 27 | 1 | 0 | 0 |
11 | Přikryl Zdeněk | U | 63 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stezka Karel | Z | 35 | 1 | 0 | 0 |
15 | Stoklasa Filip | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Zahradník Petr | U | 90 | 3 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)