Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko s Michalem


Michal Miler - střední záložník, útočník - 10.10.2018

Michale, v sobotu to byl tvůj 10. zápas a 3. gól v soboteckém dresu. Jak bys ohodnotil tvé výkony a celého týmu?
Ahoj Zdendo, pokud dobře počítám, tak máme odehráno 9 zápasů :D Myslím si, že jako nováček KP se prezentujeme dobrými výkony a bojovným fotbalem. Ke spokojenosti chybí zatím pouze body. Troufám si říct, že máme nejtěžší zápasy za sebou a i v těch nám chybělo k bodům trocha toho štěstí. Jsem rád, že se snažíme hrát kombinační fotbal, který vychází ze zajištěné obrany. Za každý gól jsem samozřejmě rád, ale je mi jedno, kdo ten gól dá, hlavně když budou přibývat body.
Tvůj gól na 1:0 byl hodně důležitý. Takový nedáš-dostaneš. Popiš nám tuto situaci.
Jo máš pravdu, 1. gól byl pro tým moc důležitý, přinesl nám více klidu do hry. Opravdu nedáš - dostaneš. Po mé ztrátě balónu na středu hřiště rozjela Slavie brejkovou situaci a nebýt skvělého obranného zákroku Tomáše Klečala, byli bychom to mi, kdo by inkasoval v zápase jako první. Vzápětí podcenil domácí brankář vysoký balón a já ke gólu přišel, jak slepý k houslím. 
Zároveň to jsou velmi důležité 3 body. Byla v kabině na hráčích deka?
Každý bod je pro nás důležitý! určitě jsem v kabině žádnou deku nezpozoroval, jdeme do každého zápasu s hlavou nahoře. Samozřejmě, že po pár prohraných zápasech nás takové vítězství nakopne do dalších bojů.
Jsi nový v soboteckém dresu. Jak se ti v Sobotce líbí, hraje?
Za přestup do Sobotky jsem rád. Ve fotbalovém životě s takovou změnou přichází i nová motivace. Přišel jsem do rodinného klubu kde je skvělá parta, tréninky mají dobrou úroveň, cítíme velkou podporu diváků a to i na venkovních zápasech a za to jim patří velký dík!
V sobotu doma hostíme v derby Lázně Bělohrad. Chtělo by to potvrdit výhru z Hradce, určitě to ale bude těžký zápas. Z Bělohradu jezdí dost fanoušků, mohla by být velká divácká návštěva.
Ano to máš pravdu, chtělo by to potvrdit 3 body z Hradce a navázat na zlepšené výkony. Každé derby má svůj náboj a bude jedině dobře, když bude před velkou diváckou návštěvou.
V Jičíně jsi nějakou sezonu v KP odehrál. Jak vidíš sobotecké šance na udržení? Popřípadě umístění v tabulce na konci sezony?
Pro nováčka soutěže je 1. sezóna vždycky těžká, ale tým má na klidný střed tabulky. Do Sobotky určitě Krajský přebor patří!
Ještě se vrátím k divákům. Sobotecký fanoušek je hodně náročný! Někdy i dost negativní. Vnímáš to na hřišti?
Sám jsem někdy v roli diváka a vím jak je z tribuny fotbal jednoduchý :D Samozřejmě, že diváckou podporu vnímáme, jsme za ni určitě rádi a bereme je jako 12. hráče.
Děkuji za tvé odpovědi. Ať se ti daří a góly přibývají
Já taky děkuji a doufám, že se spolu brzy potkáme na hřišti. Fotbalu zdar!

Aktuální články
SK Sobotka - TJ Sokol Třebeš 3:1 (1:1)

V prvním mistrovském utkání porážíme na domácím hřišti tým TJ Sokol Třebeš 3:1 (2x Meszároš, Sochor). Na slovíčko s Jakubem...

 
!!! Příchody - odchody !!!

V zimní přípravě se v klubu SKS událo dost zajímavých věcí. Bohužel musíme začít dost nepříjemnou zprávou. Tou je zranění dvou...

 
Mladší přípravka na turnaji v JC čtvrtá

Velmi dobrý turnaj odehrála mladší přípravka v JC. Konečné čtvrté místo je velmi dobré.sestava: Šouta Jáchym, Šouta Petr, Elebrant...

 
Přípravné utkání
 
Zimní příprava 2019
 
Statistiky SKS
 
TJ Červený Kostele - SK Sobotka 2:1 (2:1)
 
SK Sobotka - TJ Jiskra Hořice 0:1 (0:0) PK
 
FK Chlumec n. Cidlinou - SK Sobotka 2:1 (1:0)
 
SK Sobotka - FK Jaroměř 2:0 (1:0)
 
Utkání
Muži A | Sobota 16.03.2019, 15:00
SK Sobotka A - Sokol Třebeš
3:1 (1:1)
 
Muži A | Sobota 23.03.2019, 15:00
SK Jičín - SK Sobotka A
 
Muži B | Neděle 21.10.2018, 15:30
Podhradí - SK Sobotka B
2:0 (0:0)
 
Muži B | Sobota 13.04.2019, 17:00
SK Sobotka B - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s. B
 
Dorost | Sobota 03.09.2016, 14:00
SK Sobotka dorost - Jilemnice/Roztoky
0:3 (0:0)
 
Žáci | Neděle 28.10.2018, 09:30
SK Sobotka žáci - FC VTJ Milíčeves žáci
15:0 (8:0)
 
Starší přípravka | Sobota 20.10.2018, 11:00
SK Sobotka st.přípravka - TJ Sokol Libuň st. přípravka
1:4 (1:2)
 
 
SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS