Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko s Víťou


Vítězslav Bárta - střední obránce A+B týmu - 3.9.2018

Ahoj Víťo, jsi v širším kádru "A" mužstva a dlouholetou oporou defenzivních řad SKS. V sobotu hrálo Ačko s Béčkem ve stejný čas. Odjel si s Béčkem do Libuně, sestava Béčka byla dost improvizovaná. Je to složitý dát dohromady dva týmy ve stejný hrací čas?
Ahoj Zdendo, ano musím souhlasit, že sestava byla hodně improvizovaná. Ale ve většině případů se vždycky sejdeme, aby byl alespoň jeden či více hráčů na lavičce našeho "B" týmu. Bohužel tento víkend nám vypadlo pár hráčů z různých důvodů, a proto jsme byli i nuceni zapojit kluky, kteří moc nebo spíše vůbec netrénují, ale na jejich výkonu v zápase to nebylo vůbec poznat.
Přesto jste mákli a vyhráli derby s Libuní 2:1, za kterou nastoupil . Přikryl. O to větší byla motivace Libuň porazit. Jak hodnotíš zápas?
Na zápas se zpětně kouká velmi dobře, i když pro nás nezačal nejlépe a brzy jsme prohrávali po brance našeho bývalého hráče Zdeňka Přikryla (který se ukopl :)). Ale od obdržené branky jsme pomalu začali přebírat iniciativu a zcela zaslouženě jsme výsledek otočili a domácí Libuň porazili. za tento výkon bych chtěl pochválit Všechny hráče, kteří se ho zúčastnili a celý zápas odmakali na 110%.
Před sezonou přišlo do soboteckého Áčka dost posil. Je to přínosem i pro Béčko? Jak hodnotíš společné tréninky, kabinu..?
Pro Béčko je zatím přínos minimální, protože moc hráčů nevyužitých při zápasech Áčka nechodí druhý den za náš B tým. Co se týče tréninků a kabiny, tak Všichni kluci co přišli, výborně zapadli a přispěli tak spolu s trenéry ke zvýšení úrovně tréninků. Jediná kaňka je, že nám stále chybí na trénincích 2 brankáři.
Po dvou zápasech je na kontě 6 bodů, jaky je cíl Béčka pro tuto sezonu?
Cíl pro Béčko je pro tuto sezónu jasný a tím je postup. Dále pak hrát líbivý fotbal, abychom tím přitáhli více fanoušků i na zápasy B týmu.
Do sobotecké defenzivy patříš už několik let, hrál si stopera se spousty borcema (Janatka, Bouda, Bejda, Halbych, atd...) S kým se ti hrálo nejlépe?
Samozřejmě, že všichni výše uvedení jsou vynikajícími fotbalisty, ale musím se přiznat, že se mi nejlépe hrálo s Milanem Boudou, od kterého jsem se hodně naučil a který mi v mnoha ohledech pomohl adaptovat se do dospělého fotbalu, ale to samé můžu říct o Hábovi, bez kterého si nedokáži náš tým představit.
V sobotu hraje Béčko domácí zápas s Chomuticemi. Jak to vidíš?
Bohužel se tohoto zápasu nebudu moci zúčastnit z osobních důvodu, ale pevně věřím, že kluci zápas odmakají jako v Libuní a připíšou si další výhru do tabulky a potvrdí ambice na postup.
Co chceš a co naopak nechceš v SKS?
Budu se opakovat, jelikož u nás je to celkem jasné a to rekonstrukce zázemí (tribuny, kabin...). A samozřejmě se mi také v neposlední době líbí zapojení ať bývalých či současných hráčů hráčů do výchovy Sobotecké mládeže. Jinak bych zde nic dalšího neměnil
Děkuji za odpovědi a ať se daří jak v osobním životě, tak v soboteckém dresu.
Díky Zdeňku, tobě přeji to samé a celé "rodině SKS" samozřejmě také. 

Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén

Nový termín zatím nebyl dohodnut

 
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp

Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde

 
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1

radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu

 
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
 
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
 
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
 
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
 
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
 
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
 
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
 
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
 
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
 
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
 
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
 
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
 
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
 
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
 
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS