Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko s Patrikem Chrpou


Patrik Chrpa - Brankář - 5.4.2019

Patriku, v sobotu to byl tvůj první zápas v KP, bohužel na body to nakonec nestačilo. Jak sis užil zápas?
Ahoj Zdendo, a zdravím všechny příznivce Sobotecké kopané. Ano byl to můj první zápas v KP a mám z něj takové smíšené pocity protože na nějaký ten bodík určitě bylo. Před zápasem jsem byl trošku nervóznější než kdykoliv jindy ,ale hodně jsem se těšil samozřejmě. Dlouho jsem nechytal „ostrý“ zápas a abych byl upřímný chvilku mi trvalo než jsem si zvykl na rychlost zápasu , ale potom to snad tak špatný nebylo. Osobně jsem si zápas užil moc .Kaňkou zápasu bylo že nás jelo jen 12 hráčů což si myslím ,že je špatně .Tak jsme to chtěli odmakat, prostě jezdit po zadku a to si myslím ,že jsme splnili , ale bohužel to na body nestačilo
Před sezonou se dlouze zvažovalo, zda se postoupí nebo zda se zůstane v 1. A třídě. Jaký byl tvůj názor a jak hodnotíš odehranou část sezony?
Můj názor byl jednoznačný a to postoupit! Sezónu hodnotím zatím tak že bodů mohlo být i o něco více , ale to je asi i nováčkovská daň. Herně na tom nejsme špatně jen soupeř kolikrát dá branku i z toho co mi potom v podobný situaci nejsme schopný potrestat. Jaro je před námi a úkol zní jasně udržet KP v Sobotce!!
Tým zaznamenal před KP spousty změn. V zimní přípravě došlo k doplnění kádru. Co říkáš na tyto změny?
Kluci co přišli v létě a v zimě skvěle zapadli jak v kabině tak i na hřišti . O klukách z Jičína a jejich kvalitách jsme asi i něco věděli. Určitě nám pomáhají jejich zkušenosti z vyšší soutěže. A s příchodem Sochyho, Bastyho a Pítrse, kteří prišli v zimě by to mělo být ještě lepší.
V sobotu hostíme velmi silný celek RMSK Cidlina, Jak vidíš toto utkání?
Zápas to bude určitě hodně náročný. RMSK má momentálně i dobrou formu, vyhrávají a jsou na 2.místě to hovoří za vše. My, ale půjdeme s čistou hlavou je porazit, prostě jízda. Hrajeme doma, bude krásně a fanoušci nás poženou dopředu jako vždy :D
Sobotecký fanoušek je hodně náročný, někdy i dost negativní. Vnímáš to na hřišti?
Sobotečtí fans jsou někdy opravdu nároční , ale to je dobře že nad tím jen nemávnou rukou :D Jsou hlasití a nás to vždy strhne a vydáme ze sebe uplně všechno a jsem za ně rád že jsou takový. Já osobně to na hřišti vnímám tak na půl , samozřejmě že jsou slyšet , ale já se na ně moc  nesoustředím.. My gólmani jsme asi i v tomhle trošku jiný..
Jak vidíš postavení v tabulce na konci sezony? Nikdo neví, kolik bude padat týmů.
Je pravda že se neví kolik bude padat týmů a řekl bych že je to takový divný, už jsme to i myslím párkrát i zažili takový to „kolik bude padat z divize a kdo to kam přihlásí“ no nezbývá nám nic jiného než se dívat sami na sebe jít od zápasu k zápasu sbírat body(hlavně doma) a nakonec se zachránit.A chodit trénovat protože bez toho to nepůjde!!!
Co chceš a co naopak nechceš v SKS?
Chtěl bych se fotbalově dožít a zahrát si v kompletně zrekonstruovaném areálu a třeba si i zahrát se synem ještě to je takový můj sen. A nechci tam negativní atmosféru Čépo a Stříbro jasný?
Děkuji za odpovědí a ať se daří jak v osobním tak fotbalovém životě.
Já ti děkuji za možnost odpovídat na tvé otázky a tobě přeji úplně to samé a všem ze Sobotecké fotbalové rodiny také! SKS

Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén

Nový termín zatím nebyl dohodnut

 
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp

Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde

 
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1

radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu

 
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
 
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
 
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
 
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
 
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
 
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
 
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
 
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
 
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
 
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
 
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
 
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
 
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
 
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
 
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS