Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko s Tomášem Basterem


Tomáš Baster - záložník - 12.4.2019

Tome, jsi navrátilcem do řad SKS. Jak se zrodil tvůj návrat do Sobotky?
Ahoj Zdendo. Nebylo to nic extra. Normálně klasický přestup. Ohledně přestupu se řešily jen maličkosti ze strany vedení a nakonec to dopadlo. Já jsem 8.měsíců nehrál fotbal, tak jsem spíš řešil sebe, jak na tom vůbec budu.
V sobotu se vyhrálo nad silným týmem RMSK. Jak bys ohodnotil tento zápas?
Čekal jsem od RMSK více. Bojují o postup a poslední jejich výsledky taky naznačovali že to nebude nic lehkého. První poločas z naší strany nebyl špatný. Dokázali jsme sbírat odražené míče a aktivně dostupovat. Druhý poločas už nám RMSK moc nepůjčilo balon, ale nato se fotbal nehraje. Nakonec se k nám obrátilo jednou taky štěstí a dokázali jsme zvítězit, V naší momentální situaci to asi moc lidí nečekalo.
Hrál jsi ve středočeském kraji, jak hodnotíš úroveň středočeského a královehradeckého kraje?
Středočeský kraj mi zatím přišel více fotbalový, každé mužstvo mělo svůj styl hry a snažilo se ho držet nebo měnit v průběhu zápasu, je takticky vyspělejší, ale to hodně dělá že skoro v každém mužstvu je bývalí ligový fotbalista, Královehradecký je zase více bojovný, hodně o soubojích a hodně týmů spoléhá na vysoké hráče vepředu.
Tým se dost změnil. Jaký je tvůj názor na tyto změny?
Já moc hodnotit změny ani nemůžu, naposled jsem tu hrál v roce 2016 a od té doby se tým změnil hodně. Byl bych rád kdyby v týmu hrálo co nejvíce Sobotáku, doplnených o kluky z venku. Tým svoji kvalitou určitě do krajského přeboru patří, bohužel nás momentálně kosí zranění a nemoci.
Jak je složité v tvém případě skloubit práci a fotbal?
Není vtom žádný problém.
V neděli jedeme do Vrchlabí, jak vidíš tento zápas?
Čeká nás další těžké utkání venku. Bylo by super potvrdit body s RMSK, ale všichni víme že pro nás je hlavně důležité sbírat body doma. Venku můžeme zase jen překvapit. Určitě nás zase nečeká nic lehkého. Taky nás čeká nejspíše umělá tráva… Věřím když se budeme držet nastavených pravidel a budeme na hřišti vystupovat jako jeden tým,tak můžeme uspět.
Všichni věříme v záchranu KP. Jak vidíš postavení v tabulce na konci sezony?
Věřím že se zachráníme. Nepřemýšlím kolikátý budeme. Musíme jít zápas od zápasu a soustředit se jen na sebe. Dokážeme porazit týmy nahoře a vyhořet se spodkem, ale tohle není jen náš případ soutěž je vyrovnaná a s každým se dá hrát. Někdy to nemusí být pro diváka moc pěkný pohled, ale důležité jsou body.
Co chceš a co naopak nechceš v SKS?
Určitě chci fungující mládež a co nejvíce dětí. Klub bez mládeže nemá budoucnost. Už ted všichni víme že nastane problém z dob kdy tu mládež nebyla a bude generační díra cca 5 let. Proto velké díky V.Pavlíčkovi, P.Rumlovi a S.Chrpovi kteří s věnují našim nejmenším. Často si lidí neuvědomují že to trenéři na této urovni dělají při zaměstnání a jak je to časově náročné.
Děkuji za odpovědí a ať se daří jak v osobním tak fotbalovém životě.
Díky. Nemáš zač.Aktuální články
SK Sobotka - TJ Sokol Nepolisy 1:0 (0:0) PK

Na domácím hřišti opět bezbranková remíza. Bonusový bod zůstal v Sobotce, když M. Puš chytil penaltu a sám rozhodující pokutový kop...

 
SK Sobotka - SK Týniště nad Orlicí 3:2 (2:1) PK

Mrzí ztráta 3 bodů a vyloučení kapitána T. Klečala. Branku na 2:2 inkasujeme v posledních minutách zápasu. Naštěstí nám opět připadl...

 
Vladik a Pepik Pavlíčkovi v mistrovské Slávii Praha!

Jak už mnoho lidí v Sobotce a blízkém okolí ví, tak kluci začali novou sezonu ve Slavii Praha. Rozhovor s otcem a zároveň...

 
Třebechovice pod Orebem - SK Sobotka 0:1 (0:0) PK
 
SK Sobotka - TJ Lázně Bělohrad 3:1 (1:1)
 
SK Solnice - SK Sobotka 0:1 (0:0) PK
 
SK Sobotka - TJ Slovan Broumov 4:1 (2:0)
 
Češov - SK Sobotka 0:4 (0:2)
 
MFK Nové Město nad Metují - SK Sobotka 1:4 (0:2)
 
SK Sobotka - SKP Valdice 1:3 (1:2)
 
Utkání
Muži "A" | Sobota 12.10.2019, 15:30
SK Sobotka "A" - Sokol Nepolisy
1:0 pk (0:0)
 
Muži "A" | Sobota 26.10.2019, 14:30
SK Sobotka "A" - Sokol Roudnice
 
Muži "B" | Neděle 13.10.2019, 14:00
SK Sobotka "B" - Podhradí
11:0 (3:0)
 
Dorost | Sobota 03.09.2016, 14:00
SK Sobotka dorost - Jilemnice/Roztoky
0:3 (0:0)
 
Starší žáci | Sobota 12.10.2019, 10:00
SK Sobotka starší žáci - Chomutice st. žáci
6:1 (2:0)
 
Starší žáci | Sobota 26.10.2019, 09:30
Studenec st. žáci - SK Sobotka starší žáci
 
Mladší žáci | Neděle 13.10.2019, 11:00
Javorka/Miletín "B" ml. žáci - SK Sobotka mladší žáci
6:1 (2:1)
 
 
SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS