Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko s Vláďou


Vladimír Pavlíček - brankář - 26.9.2018

Ahoj Vláďo, jsi brankářem soboteckého Béčka. V sobotu jsi udržel své první čisté konto v této sezóně, jak bys ohodnotil výhru nad Miletínem "B"?
Ahoj Zdendis. Tak všichni víme jak obtížné utkání to bylo. Fotbal nahoru dolu, šance střídala šanci. Třeba já osobně neměl jediný vážný zákrok. Na druhou stranu, tolik šancí co jsme měli my, to je až neskutečný. Třeba Víťa. Ale jinak jsme hráli výborně a zaslouženě vyhráli.
Z odehraných 5 zápasů Béčka jsi zasáhl pouze do dvou. Jaká je toho příčina?
Tak těch příčin je samozřejmě více. Jednak v tomto období vrcholí sezóna v kombajnu, takže toho času moc není. Pak jsem byl párkrát nominován na lavičku Áčka (jako oprávněně :D), no a v neposlední řadě se mi kryjí nedělní dopolední zápasy se zápasy naší juniorky, kterou trénuji a musím uznat, že tam je pár hodně šikovných kluků.
"B" mužstvo trénuje společně s Áčkem, které postoupilo do KP. Jaké jsou tréninky? Je to velký fofr?
Tréninky se zvedly o úplně jiný level. Jsou více s balónem, ale i fyzicky náročnější. Třeba teď v úterý!!! Nejtěžší byly začátky když nás chodilo přes 20 lidí na trénink a byl jsem jediný gólman, tak to byl fofr. Tonda může vyprávět. Vše je ve větší rychlosti a i kluci co mají jistý základ tomu dávají 120%, což je dobře
Když byl Víťa Bárta "Na slovíčku", tak mi říkal, že chce s Béčkem bojovat o postup. Máš stejný názor?
Co k téhle otázce dodat. Víťa byl vždycky megaloman :D Dokud se ale nenaučí dávat góly z pozice jeden na jednoho, tak by měl být nohama na zemi :D.
Co říkáš na postup Áčka do KP? Je to úspěch, který tady ještě nebyl. Tým se po postupu hodně změnil.
Podle mého názoru to je jedině dobře. Je to velký úspěch pro sobotecký fotbal. Škoda jen, že se ho nedožil dlouholetý prezident klubu Ladislav Jirků. Byl by určitě hrdý. Tým se doplnil velmi dobrými hráči, kteří pospolu hráli již dříve, takže o sobě vědí a na hřišti to je vidět.
Po odehraných 7 kolech se Áčko krčí až na 14. místě s 6 body. V sobotu přijede první tým tabulky SK Libčany. Jak vidíš tento zápas?
Takhle když to napíšeš, tak to vypadá, že hrajeme tužku. Podle mě je realita úplně někde jinde. Hrajeme velmi dobře, ale bohužel nám chybí štěstí. Vezmi reakce trenérů našich soupeřů, zatím se nikomu s námi nehrálo snadno a to jsme hráli zápasy s horní polovičkou tabulky. Tým se pořád sehrává. Libčany budou jistě těžkým soupeřem, ale to my pro ně taky, kór když hrajeme doma. Už musí přijít den, kdy se chytne náš zabiják Kuba Taneček a pak už budeme postupovat tabulkou vzhůru. 
Béčko zajíždí ve stejný den a čas do Češova. Jak vidíš tento zápas? Bude složitý dát 2 týmy dohromady?
Tohle je nešťastné, hlavně pro Benfiku, která musí zapomenout na kluky ze střídačky Áčka. To je pochopitelné. I přes to věřím, že v Češově budeme bojovat. Není to poprvé, co se to takhle sešlo. Důša už vymyslí jak na to.
Když jsi v roce 2010 přebral fotbal po p. Ortovi, tak jsi říkal, že to musí dostat město do svého majetku. To se také stalo. Co na to říkáš?
To jsem opravdu říkal? :D Ne, máš pravdu. SK by nikdy nedosáhlo na finance na rekonstrukci areálu. Osobně si myslím, že město by mělo mít větší zájem a jít více na ruku SK. Za poslední dva roky je tu neuvěřitelný progres v mládeži a ti potřebují zázemí, sportovní potřeby atd. Jenom na přípravku chodí 30-40 dětí, za které zodpovídáme, ale bohužel není v našich silách jim zajistit zázemí, které potřebují. SK reprezentuje město v nejvyšší krajské soutěži a je doslova ostuda, kde se týmy převlékají a sprchují. Věřme, že se to brzy změní. Teď nám nezbývá nic jiného než věřit zastupitelům, kteří snad dodrží to, co slíbili.
Co bys chtěl a co naopak ne v SKS?
Co bych chtěl? Hlavně poděkovat sponzorům, kteří nás podporují, divákům, kteří fandí - hlavně sektor "B" Pavlíček, Rulc, Knobloch, Taneček a Ort :D :D. A co bych nechtěl? Prázdné tribuny a zpustlý stadion...:)
Děkuji za tvé odpovědi. Ať se tobě a celé tvé rodině daří.
Též děkuji a přeji Ti brzké uzdravení a a´t už jsi brzy na trávníku!!! Střelec tvého kalibru je potřeba.

Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén

Nový termín zatím nebyl dohodnut

 
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp

Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde

 
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1

radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu

 
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
 
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
 
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
 
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
 
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
 
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
 
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
 
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
 
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
 
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
 
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
 
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
 
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
 
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
 
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS