Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko


Tomáš Pavlíček - záložník - 8.11.2018

Tomši, v sobotu se bohužel prohrálo v Chlumci. Jak bys popsal tento zápas?
No, co k tomu říct. Venku se nám nedaří potvrdit výkony z domácího prostředí. Všichni chtějí vyhrát to je jasné, ale děláme hodně taktických chyb a kterých si sice řekneme, ale plnit je nedokážeme. V tom vidím asi největší chybu.
Celé na slovíčko s Tomášem čti zde

Dominik Juriga - obránce - 1.11.2018

Dominiku, v sobotu se získaly velmi důležité 3 body. Popiš nám zápas s Jaroměří.
Čau Zdendo! I když to byl velmi důležitý zápas, tak v kabině panovala před zápasem pohoda a hlavně motivace a chuť vyhrát zápas. Myslím si, že po taktické stránce jsme zápas zvládli na 100%, odbojovaný to taky bylo a těší mě, že jsme udrželi konečně po dlouhé době 0. Až na pár momentů jsme Jaroměř nepustili do nějakých vyložených šancí. Jediné mínus je asi to, že jsme nepřidali další branky, když jsme od 68. minuty hráli proti 10.
Celé na slovíčko s Dominikem čti zde


Filip Materna - obránce - 23.10.2018

Čau Filipe, bohužel se prohrálo s posledním týmem tabulky. Řekni nám průběh zápasu tvýma očima..
Ahoj Zdendo :) Je to škoda, po dvou odbojovaných výhrách to chtělo venku jakkoli bodovat.Bohužel se nám vůbec nepovedl vstup do utkání, soupeř byl důraznější, bojovnější, rychlejší...My nedokázali podržet balon a trvalo nám, než jsme se srovnali s terénem, čehož soupeř využil a potrestal nás rychlou brankou. Pak přišly i naše šance, které jsme nevyužili, ale začali jsme se soupeřem rovnat krok. Pak jsme ale opět nechytili vstup do druhého poločasu a dostali lacinou branku, na kterou jsme dokázali odpovědět a začali soupeře tlačit...Nebýt mého zbytečného vyloučení věřím, že jsme dokázali body urvat, kluci bojovali až do konce a bylo na to...
Celé na slovíčko s Filipem čti zde


David Šotka - obránce - 16.10.2018

Čau Davide, druhé vítězství v řadě. Zápas jako na houpačce. Popiš nám ho...
Ahoj Zděndo, Děkuji za možnost odpovídat v této velice prestižní anketě. Takže k zápasu, v první řadě jsme od začátku věděli, že soupeř je oslaben o několik hráčů základní sestavy. Za druhé, že musíme potvrdit body z venku, jinak by vítězství ze Slavie přišlo vniveč. Zápas jsme začali myslím dobře, byli jsme více na balonu a dobře kombinovali. Soupeř pouze bránil a celý náš tlak vyvrcholil faulem na Miliho v pokutovém území, červenou kartou a následnou penaltou, kterou nekompromisně proměnil nový kapitán Tomik. Po tomhle vyloučení měl každý v hlavě, že už máme zápas v kapse a jednoduše vyhrajeme. A tak jak to bývá, opak byl pravdou. Soupeř pomocí rychlé rozehry ze své poloviny hřiště na konci poločasu vyrovnal. Do druhého poločasu jsme opět vkročili aktivněji my, když Mesi vrátil vedení na naši stranu, jenže po pěti minutách jsme opět inkasovali. Nakonec se ukázala větší bojovnost našeho týmu a rychle jsme přidali vítězný a pojišťující gól a dovedli zápas do vítězného konce.
celé na slovíčko s Davidem čti zde


Michal Miler - střední záložník, útočník - 10.10.2018

Michale, v sobotu to byl tvůj 10. zápas a 3. gól v soboteckém dresu. Jak bys ohodnotil tvé výkony a celého týmu?
Ahoj Zdendo, pokud dobře počítám, tak máme odehráno 9 zápasů :D Myslím si, že jako nováček KP se prezentujeme dobrými výkony a bojovným fotbalem. Ke spokojenosti chybí zatím pouze body. Troufám si říct, že máme nejtěžší zápasy za sebou a i v těch nám chybělo k bodům trocha toho štěstí. Jsem rád, že se snažíme hrát kombinační fotbal, který vychází ze zajištěné obrany. Za každý gól jsem samozřejmě rád, ale je mi jedno, kdo ten gól dá, hlavně když budou přibývat body.
cele na slovíčko s Michalem čti zde


Jakub Taneček - útočník - 5.10.2018
Čau Kubo, v loňské sezóně jsi nasázel 34 branek a byl o tebe velký zájem. Nakonec jsi okusil divizi v Turnově. Přesto jsi se vrátil zpět do Sobotky. Co tě vedlo zpět?
V době, když jsem podepsal Turnovu přestupní lístky, tak se také změnila pozice hlavního trenéra. Hlavním důvodem návratu do Sobotky byl zdravotní stav. Dále pak musím přiznat, že se u mě trochu vytrácela radost z fotbalu. Každopádně bych chtěl poděkovat za šanci v Turnově a za rychlé jednání o návratu zpět do Sobotky.
celé na slovíčko s Jakubem čti zde


Vladimír Pavlíček - brankář - 26.9.2018

Ahoj Vláďo, jsi brankářem soboteckého Béčka. V sobotu jsi udržel své první čisté konto v této sezóně, jak bys ohodnotil výhru nad Miletínem "B"?
Ahoj Zdendis. Tak všichni víme jak obtížné utkání to bylo. Fotbal nahoru dolu, šance střídala šanci. Třeba já osobně neměl jediný vážný zákrok. Na druhou stranu, tolik šancí co jsme měli my, to je až neskutečný. Třeba Víťa. Ale jinak jsme hráli výborně a zaslouženě vyhráli.
celé na slovíčko s Vláďou čti zde


Tomáš Prskavec - krajní záložník - 20.9.2018

Čau Tome, v týmu Sobotky jsi nováčkem. šel jsi do velké neznámé nebo jsi měl nějaké informace od kluků? Jak se ti v Sobotce líbí? (kabina, prostředí, tréninky atd...).
Zdravím reportéra. Nováčkem jsem ale ani si tak nepřipadám, v některých týmech kde jsem hrál jsem byl nováčkem klidně i rok. Tady v Sobotce se cítím dobře, s většinou kluků jak z kabiny tak z tribuny si pokecám, jak kdyby jsme se znali od mala. Je tu dobrá parta, tréninky mají úroveň. Jediný, co nám zatím chybí jsou body, ale věřím, že to bude lepší a lepší a začneme naplno bodovat. Zatím jsme měli více smůly než štěstí.
celé na slovíčko s Tomášem čti zde


Jaroslav Kubišta - krajní záložník, útočník - 13.9.2018

Čau Jardo, za svou kariéru jsi stihl velkou řádku zápasů zejména za Áčko, nějaké i za Béčko. Na jaký moment vzpomínáš nejraději?
Ahoj Zdendo, je spousta momentů, na které se nezapomíná. Ať už první gól za A tým proti Úpici, tak spousta dalších. Určitě se mi vybaví výhry nad věčným rivalem z Kopidlna, ale i ostatní okresní derby. Nesmím také zapomenout na loňské postupové zápasy, které nebyly krásné po fotbalové stránce, ale byly od kluků odmakané na doraz a vyhrané spíš vůlí a touhou po společném úspěchu. A v neposlední řadě vyhrané posvícenské derby proti Jičínu. Ty chvíle děkovaček s diváky nikdy neomrzí.
celé na slovíčko s Jardou čti zde


Vítězslav Bárta - střední obránce A+B týmu - 3.9.2018

Ahoj Víťo, jsi v širším kádru "A" mužstva a dlouholetou oporou defenzivních řad SKS. V sobotu hrálo Ačko s Béčkem ve stejný čas. Odjel si s Béčkem do Libuně, sestava Béčka byla dost improvizovaná. Je to složitý dát dohromady dva týmy ve stejný hrací čas?
Ahoj Zdendo, ano musím souhlasit, že sestava byla hodně improvizovaná. Ale ve většině případů se vždycky sejdeme, aby byl alespoň jeden či více hráčů na lavičce našeho "B" týmu. Bohužel tento víkend nám vypadlo pár hráčů z různých důvodů, a proto jsme byli i nuceni zapojit kluky, kteří moc nebo spíše vůbec netrénují, ale na jejich výkonu v zápase to nebylo vůbec poznat.
celé na slovíčko s Víťou čti zde


Matěj Meszároš - útočník - 28.8.2018

Čau Matěji, v sobotu se porazil Jičín, první tři body po 34 letech pro Sobotku v KP. Jak hodnotíš výhru nad Jičínem?
Čau Zdendo, s Jičínem to byl pro nás hodně důležitý zápas. Po remíze s Dobruškou, kde jsme sahali po 3 bodech a prohře v Třebši, jsme už potřebovali vyhrát. No a kdy jindy než doma v derby a před plným kotlem :). Tentokrát se nám podařilo dát dva rychlé góly a Jičín už nebyl schopný pořádně zareagovat. Naopak si myslím, že jsme mohli ještě nějaké další branky přidat, což by si fanoušci zasloužili. Takže derby, krásná atmosféra, 3 body a čisté konto. Mise splněna. Věřím, že nás tenhle zápas posílí a nakopne v bojích o další body.
celé na slovíčko s Matějem čti zde


Tomáš Klečal - Střední obránce - 22.8.2018

Čau Tomaso, v neděli jsi oslavil své 25. narozeniny. Přeji ti všechno nejlepší a hodně zdraví. Bohužel jsme ti dárek v podobě 3 bodu nedali. Jak hodnotíš zápas v Třebši?
Ahoj Zdendo. Předem ti děkuji za přání. Je veliká škoda, že jsme nějaký ten bod v Třebši neurvali, protože jsme na to rozhodně měli. Byli jsme soupeři, více než vyrovnaným soupeřem ne-li lepším. Bohužel 3 góly jsme si prakticky dali sami a to se prostě nesmí stávat.
celé na slovíčko s Tomášem čti zde


Olda Knobloch - střední záložník - 15.8.2018

Ahoj Oldo, po postupu do Krajského přeboru se tým hodně změnil. Odešel kanonýr J.Taneček, jeho kolega v útoku D.Wojcik a střední záložník T.Fišar. Co říkáš na tyto změny?
Ahoj, myslím si, že tým byl po těchto odchodech vhodně doplněn. Doufám, že nám nebudou chybět góly Tance (34), Wojci (15) a Fišiho (8). Myslím si, že posily byly vytipovány správně a dobře zapadly do týmu.
celé na slovíčko s Oldou čti zde

Aktuální články
SK Sobotka - TJ Jiskra Hořice 0:1 (0:0) PK

Sobotní velmi bojovné utkání přineslo asi spravedlivou remízu. Šancí na obou stranách bylo velmi málo. Na straně domácích trefuje v...

 
FK Chlumec n. Cidlinou - SK Sobotka 2:1 (1:0)

V Chlumci bohužel prohráváme 2:1, když jedinou branku soboteckých dal M. Miler. V zápase nás ještě podržel brankář Tonda Mäsiar....

 
SK Sobotka - FK Jaroměř 2:0 (1:0)

V tomto důležitém zápase se dvakrát prosadil Meszároš a dovedl tak Sobotku k zisku tří bodů.Další díl "Na slovíčko" s Dominikem...

 
SK Podskalan Podhrádí - SK Sobotka B 2:0 (0:0)
 
FC Spartak Rychnov n. Kn. - SK Sobotka 2:1
 
Víkendové zápasy SKS
 
SK Sobotka - FK Kopidlno 6:1 (1:0)
 
SK Sobotka - TJ Lázně Bělohrad 4:2 (1:1)
 
Slavia HK - SK Sobotka 1:3 (0:0)
 
Víkendové zápasy SKS
 
Utkání
Muži A | Sobota 10.11.2018, 14:00
SK Sobotka A - Jiskra Hořice
0:1 pk (0:0)
 
Muži A | Neděle 18.11.2018, 13:30
TJ Červený Kostelec - SK Sobotka A
 
Muži B | Neděle 21.10.2018, 15:30
Podhradí - SK Sobotka B
2:0 (0:0)
 
Dorost | Sobota 03.09.2016, 14:00
SK Sobotka dorost - Jilemnice/Roztoky
0:3 (0:0)
 
Žáci | Neděle 28.10.2018, 09:30
SK Sobotka žáci - FC VTJ Milíčeves žáci
15:0 (8:0)
 
Starší přípravka | Sobota 20.10.2018, 11:00
SK Sobotka st.přípravka - TJ Sokol Libuň st. přípravka
1:4 (1:2)
 
Mladší přípravka | Neděle 21.10.2018, 11:00
SK Sobotka ml.přípravka - FK N+S Paka ml. přípravka
2:12 (0:8)
 
 
SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS