Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko


Marek Kocourek - záložník - 12.9.2019

Ahoj Kóčo, v sobotu se porazil Broumov, důležité body do tabulky. Jak hodnotíš výhru nad Broumovem?
Výhru nad Broumovem hodnotím jako velmi cennou. Věřím, že Broumov bude okupovat horní příčky tabulky a my musíme tyto týmy obírat o body.
Celé na slovíčko s Markem čti Zde


Vojta Kunst - záložník - 29.8.2019

Čau Vojto, jsi nejmladším hráčem soboteckého A týmu. Pamatuješ si tvůj první zápas za A tým? Napovím ti, bylo ti 16 let.
Ahoj Zdendo, samozřejmě, že si na tento zápas pamatuji. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem šel hned na svoji první penaltu, kterou jsem s trochou štěstí proměnil o tyč. Byl jsem nervózní dost, ale v té době jsem dost přemýšlel nad tím, že bych chtěl za Áčko hrát, takže spíš převládala radost, že jsem dostal nominaci na zápas. I těch pár minut na hřišti jsem si užil.
Celé na slovíčko s Vojtou čti Zde


Tomáš Baster - záložník - 12.4.2019

Tome, jsi navrátilcem do řad SKS. Jak se zrodil tvůj návrat do Sobotky?
Ahoj Zdendo. Nebylo to nic extra. Normálně klasický přestup. Ohledně přestupu se řešily jen maličkosti ze strany vedení a nakonec to dopadlo. Já jsem 8.měsíců nehrál fotbal, tak jsem spíš řešil sebe ,jak na tom vůbec budu.
Celé na slovíčko s Tomášem čti Zde


Patrik Chrpa - brankář - 5.4.2019

Patriku, v sobotu to byl tvůj první zápas v KP, bohužel na body to nakonec nestačilo. Jak sis užil zápas?
Ahoj Zdendo, a zdravím všechny příznivce Sobotecké kopané. Ano byl to můj první zápas v KP a mám z něj takové smíšené pocity protože na nějaký ten bodík určitě bylo. Před zápasem jsem byl trošku nervóznější než kdykoliv jindy ,ale hodně jsem se těšil samozřejmě. Dlouho jsem nechytal „ostrý“ zápas a abych byl upřímný chvilku mi trvalo než jsem si zvykl na rychlost zápasu , ale potom to snad tak špatný nebylo. Osobně jsem si zápas užil moc .Kaňkou zápasu bylo že nás jelo jen 12 hráčů což si myslím ,že je špatně .Tak jsme to chtěli odmakat, prostě jezdit po zadku a to si myslím ,že jsme splnili , ale bohužel to na body nestačilo
Celé na slovíčko s Patrikem čti Zde


Jakub Sochor - záložník - 19.3.2019

Čau Kubo, jsi jedním z nováčků v soboteckém dresu, jak si se dostal do Sobotky? Jak se ti v Sobotce líbí?
Ahoj Zdendo! Díky za možnost odpovědět na dotazy ve Tvé anketě. Do Sobotky jsem se dostal přes pár kluků ze soboteckého týmu, za kterými jsem jako malý jezdíval hrát o prázdninách fotbal do Libošovic. Příbuzní mají totiž na Podkosti chalupu, kde jsem vždy kus letních prázdnin trávil a kluci z Libošovic se mi postarali o nesčetně moc prázdninových fotbalových prožitků. Momentálně jsem součástí týmu zhruba dva měsíce a zatím jsem poznal spíše umělou trávu v Lomnici nad Popelkou, která byla naším útočištěm pro zimní přípravu. Ale i přes to krátkodobé poznání soboteckého areálu a týmu mohu říci, že jsem spokojen. Hodně mi pomohlo i zimní soustředění, které jsem s týmem absolvoval. Kluci mě myslím přijali velice rychle a cítím se tak v týmu fajn a v pohodě. Areál je moc pěkný a až budou dokončeny všechny plánované rekonstrukce (kabiny, tribuna), věřím, že se bude jednat o jeden z nejlepších fotbalových areálů na královéhradecku. Co se týče tréninků, tak myslím, že jsou kvalitně připraveny a náročností odpovídají soutěži, kterou Sobotka hraje. (Třetí trénink v týdnu by mi ale určitě nevadil:))
Celé na slovíčko s Jakubem čti Zde


Pavel Halbych - střední obránce - 26.11.2018

Pavle, v sobotu se bohužel prohrálo v Červeném Kostelci. Jak hodnotíš tento zápas?
Co k tomu dodat, kdo tam byl tak viděl. Nechápu, Jak je možné, že v relativně podobné sestavě jen na cizím hřišti hrajeme jiný fotbal než na domácím hřišti.
Celé na slovíčko s Pavlem čti zde


Tonda Mäsiar - brankář - 16.11.2018
Tondo, v sobotu jsi vychytal třetí nulu v KP v Sobotce. Popiš nám, jak se tato nula zrodila. Škoda toho bonusového bodu.
Klasické derby!! Nikdo nikomu nic nedá lacino ale pro mě takový zápas, který nemám moc rád, kdy se snažíme zápas rozhodnout a ne a ne dát gól. S přibývajícími minutami pak roste nervozita a je jasné, že může zápas rozhodnout i sebemenší chyba. Naštěstí jsme gól nedostali. No a penalty to je loterie.
Celé na slovíčko s Tondou čti zde


Tomáš Pavlíček - záložník - 8.11.2018

Tomši, v sobotu se bohužel prohrálo v Chlumci. Jak bys popsal tento zápas?
No, co k tomu říct. Venku se nám nedaří potvrdit výkony z domácího prostředí. Všichni chtějí vyhrát to je jasné, ale děláme hodně taktických chyb a kterých si sice řekneme, ale plnit je nedokážeme. V tom vidím asi největší chybu.
Celé na slovíčko s Tomášem čti zde

Dominik Juriga - obránce - 1.11.2018

Dominiku, v sobotu se získaly velmi důležité 3 body. Popiš nám zápas s Jaroměří.
Čau Zdendo! I když to byl velmi důležitý zápas, tak v kabině panovala před zápasem pohoda a hlavně motivace a chuť vyhrát zápas. Myslím si, že po taktické stránce jsme zápas zvládli na 100%, odbojovaný to taky bylo a těší mě, že jsme udrželi konečně po dlouhé době 0. Až na pár momentů jsme Jaroměř nepustili do nějakých vyložených šancí. Jediné mínus je asi to, že jsme nepřidali další branky, když jsme od 68. minuty hráli proti 10.
Celé na slovíčko s Dominikem čti zde


Filip Materna - obránce - 23.10.2018

Čau Filipe, bohužel se prohrálo s posledním týmem tabulky. Řekni nám průběh zápasu tvýma očima..
Ahoj Zdendo :) Je to škoda, po dvou odbojovaných výhrách to chtělo venku jakkoli bodovat.Bohužel se nám vůbec nepovedl vstup do utkání, soupeř byl důraznější, bojovnější, rychlejší...My nedokázali podržet balon a trvalo nám, než jsme se srovnali s terénem, čehož soupeř využil a potrestal nás rychlou brankou. Pak přišly i naše šance, které jsme nevyužili, ale začali jsme se soupeřem rovnat krok. Pak jsme ale opět nechytili vstup do druhého poločasu a dostali lacinou branku, na kterou jsme dokázali odpovědět a začali soupeře tlačit...Nebýt mého zbytečného vyloučení věřím, že jsme dokázali body urvat, kluci bojovali až do konce a bylo na to...
Celé na slovíčko s Filipem čti zde


David Šotka - obránce - 16.10.2018

Čau Davide, druhé vítězství v řadě. Zápas jako na houpačce. Popiš nám ho...
Ahoj Zděndo, Děkuji za možnost odpovídat v této velice prestižní anketě. Takže k zápasu, v první řadě jsme od začátku věděli, že soupeř je oslaben o několik hráčů základní sestavy. Za druhé, že musíme potvrdit body z venku, jinak by vítězství ze Slavie přišlo vniveč. Zápas jsme začali myslím dobře, byli jsme více na balonu a dobře kombinovali. Soupeř pouze bránil a celý náš tlak vyvrcholil faulem na Miliho v pokutovém území, červenou kartou a následnou penaltou, kterou nekompromisně proměnil nový kapitán Tomik. Po tomhle vyloučení měl každý v hlavě, že už máme zápas v kapse a jednoduše vyhrajeme. A tak jak to bývá, opak byl pravdou. Soupeř pomocí rychlé rozehry ze své poloviny hřiště na konci poločasu vyrovnal. Do druhého poločasu jsme opět vkročili aktivněji my, když Mesi vrátil vedení na naši stranu, jenže po pěti minutách jsme opět inkasovali. Nakonec se ukázala větší bojovnost našeho týmu a rychle jsme přidali vítězný a pojišťující gól a dovedli zápas do vítězného konce.
celé na slovíčko s Davidem čti zde


Michal Miler - střední záložník, útočník - 10.10.2018

Michale, v sobotu to byl tvůj 10. zápas a 3. gól v soboteckém dresu. Jak bys ohodnotil tvé výkony a celého týmu?
Ahoj Zdendo, pokud dobře počítám, tak máme odehráno 9 zápasů :D Myslím si, že jako nováček KP se prezentujeme dobrými výkony a bojovným fotbalem. Ke spokojenosti chybí zatím pouze body. Troufám si říct, že máme nejtěžší zápasy za sebou a i v těch nám chybělo k bodům trocha toho štěstí. Jsem rád, že se snažíme hrát kombinační fotbal, který vychází ze zajištěné obrany. Za každý gól jsem samozřejmě rád, ale je mi jedno, kdo ten gól dá, hlavně když budou přibývat body.
cele na slovíčko s Michalem čti zde


Jakub Taneček - útočník - 5.10.2018
Čau Kubo, v loňské sezóně jsi nasázel 34 branek a byl o tebe velký zájem. Nakonec jsi okusil divizi v Turnově. Přesto jsi se vrátil zpět do Sobotky. Co tě vedlo zpět?
V době, když jsem podepsal Turnovu přestupní lístky, tak se také změnila pozice hlavního trenéra. Hlavním důvodem návratu do Sobotky byl zdravotní stav. Dále pak musím přiznat, že se u mě trochu vytrácela radost z fotbalu. Každopádně bych chtěl poděkovat za šanci v Turnově a za rychlé jednání o návratu zpět do Sobotky.
celé na slovíčko s Jakubem čti zde


Vladimír Pavlíček - brankář - 26.9.2018

Ahoj Vláďo, jsi brankářem soboteckého Béčka. V sobotu jsi udržel své první čisté konto v této sezóně, jak bys ohodnotil výhru nad Miletínem "B"?
Ahoj Zdendis. Tak všichni víme jak obtížné utkání to bylo. Fotbal nahoru dolu, šance střídala šanci. Třeba já osobně neměl jediný vážný zákrok. Na druhou stranu, tolik šancí co jsme měli my, to je až neskutečný. Třeba Víťa. Ale jinak jsme hráli výborně a zaslouženě vyhráli.
celé na slovíčko s Vláďou čti zde


Tomáš Prskavec - krajní záložník - 20.9.2018

Čau Tome, v týmu Sobotky jsi nováčkem. šel jsi do velké neznámé nebo jsi měl nějaké informace od kluků? Jak se ti v Sobotce líbí? (kabina, prostředí, tréninky atd...).
Zdravím reportéra. Nováčkem jsem ale ani si tak nepřipadám, v některých týmech kde jsem hrál jsem byl nováčkem klidně i rok. Tady v Sobotce se cítím dobře, s většinou kluků jak z kabiny tak z tribuny si pokecám, jak kdyby jsme se znali od mala. Je tu dobrá parta, tréninky mají úroveň. Jediný, co nám zatím chybí jsou body, ale věřím, že to bude lepší a lepší a začneme naplno bodovat. Zatím jsme měli více smůly než štěstí.
celé na slovíčko s Tomášem čti zde


Jaroslav Kubišta - krajní záložník, útočník - 13.9.2018

Čau Jardo, za svou kariéru jsi stihl velkou řádku zápasů zejména za Áčko, nějaké i za Béčko. Na jaký moment vzpomínáš nejraději?
Ahoj Zdendo, je spousta momentů, na které se nezapomíná. Ať už první gól za A tým proti Úpici, tak spousta dalších. Určitě se mi vybaví výhry nad věčným rivalem z Kopidlna, ale i ostatní okresní derby. Nesmím také zapomenout na loňské postupové zápasy, které nebyly krásné po fotbalové stránce, ale byly od kluků odmakané na doraz a vyhrané spíš vůlí a touhou po společném úspěchu. A v neposlední řadě vyhrané posvícenské derby proti Jičínu. Ty chvíle děkovaček s diváky nikdy neomrzí.
celé na slovíčko s Jardou čti zde


Vítězslav Bárta - střední obránce A+B týmu - 3.9.2018

Ahoj Víťo, jsi v širším kádru "A" mužstva a dlouholetou oporou defenzivních řad SKS. V sobotu hrálo Ačko s Béčkem ve stejný čas. Odjel si s Béčkem do Libuně, sestava Béčka byla dost improvizovaná. Je to složitý dát dohromady dva týmy ve stejný hrací čas?
Ahoj Zdendo, ano musím souhlasit, že sestava byla hodně improvizovaná. Ale ve většině případů se vždycky sejdeme, aby byl alespoň jeden či více hráčů na lavičce našeho "B" týmu. Bohužel tento víkend nám vypadlo pár hráčů z různých důvodů, a proto jsme byli i nuceni zapojit kluky, kteří moc nebo spíše vůbec netrénují, ale na jejich výkonu v zápase to nebylo vůbec poznat.
celé na slovíčko s Víťou čti zde


Matěj Meszároš - útočník - 28.8.2018

Čau Matěji, v sobotu se porazil Jičín, první tři body po 34 letech pro Sobotku v KP. Jak hodnotíš výhru nad Jičínem?
Čau Zdendo, s Jičínem to byl pro nás hodně důležitý zápas. Po remíze s Dobruškou, kde jsme sahali po 3 bodech a prohře v Třebši, jsme už potřebovali vyhrát. No a kdy jindy než doma v derby a před plným kotlem :). Tentokrát se nám podařilo dát dva rychlé góly a Jičín už nebyl schopný pořádně zareagovat. Naopak si myslím, že jsme mohli ještě nějaké další branky přidat, což by si fanoušci zasloužili. Takže derby, krásná atmosféra, 3 body a čisté konto. Mise splněna. Věřím, že nás tenhle zápas posílí a nakopne v bojích o další body.
celé na slovíčko s Matějem čti zde


Tomáš Klečal - Střední obránce - 22.8.2018

Čau Tomaso, v neděli jsi oslavil své 25. narozeniny. Přeji ti všechno nejlepší a hodně zdraví. Bohužel jsme ti dárek v podobě 3 bodu nedali. Jak hodnotíš zápas v Třebši?
Ahoj Zdendo. Předem ti děkuji za přání. Je veliká škoda, že jsme nějaký ten bod v Třebši neurvali, protože jsme na to rozhodně měli. Byli jsme soupeři, více než vyrovnaným soupeřem ne-li lepším. Bohužel 3 góly jsme si prakticky dali sami a to se prostě nesmí stávat.
celé na slovíčko s Tomášem čti zde


Olda Knobloch - střední záložník - 15.8.2018

Ahoj Oldo, po postupu do Krajského přeboru se tým hodně změnil. Odešel kanonýr J.Taneček, jeho kolega v útoku D.Wojcik a střední záložník T.Fišar. Co říkáš na tyto změny?
Ahoj, myslím si, že tým byl po těchto odchodech vhodně doplněn. Doufám, že nám nebudou chybět góly Tance (34), Wojci (15) a Fišiho (8). Myslím si, že posily byly vytipovány správně a dobře zapadly do týmu.
celé na slovíčko s Oldou čti zde

Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén

Nový termín zatím nebyl dohodnut

 
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp

Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde

 
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1

radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu

 
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
 
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
 
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
 
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
 
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
 
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
 
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
 
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
 
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
 
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
 
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
 
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
 
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
 
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
 
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sobotka - kontakt: martincepicka@seznam.cz RSS